دارندگان بلند مدت بیت کوین نسبت به Coinbase و Binance FUD بی تفاوت هستند.

IMG_20230612_094904_417

با توجه به داده‌های گلس نود، HODLers طولانی مدت بیت کوین از ابر نظارتی نامشخصی که Coinbase و Binance را احاطه کرده است، نگران نیستند.

شکایت اخیری که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه بایننس و صرافی کوین بیس ارائه کرده است، تأثیر کمی بر روی HODLers درازمدت بیت کوین (BTC) دارد. بر اساس داده‌های ارائه‌دهنده تجزیه و تحلیل بازارهای رمزنگاری، Glassnode، درصد عرضه بلندمدت دارندگان بیت‌کوین که به صرافی‌ها ارسال می‌شود، بسیار پایین است و فقط حدود ۰.۰۰۴٪ است.

این بدان معناست که HODLers بلندمدت، که طبق تعریف Glassnode کسانی هستند که بیت کوین خود را بیش از 155 روز نگه داشته اند، دارایی های خود را از طریق این پلتفرم های معاملاتی نقد نمی کنند. Glassnode در تجزیه و تحلیل خود پیش از این احتمال محدودی را که دارایی های در امانت برای این دوره طولانی به راحتی انحلال می شوند را شرح داده است.

 برخلاف انتظارات عمومی مبنی بر اینکه ترس، عدم اطمینان و شک (FUD) پیرامون کوین‌بیس و بایننس، بسیاری را مجبور به برداشت دارایی‌های خود می‌کند، بینش Glassnode نشان داد که شکایت‌ها هیچ تفاوتی در مورد این HODLers ایجاد نکرده است.

 هنگامی که SEC برای اولین بار هزینه‌های Binance را اعلام کرد و حدود 24 ساعت بعد آن را با هزینه‌های Coinbase پیگیری کرد، بازار به شیوه‌ای بسیار نزولی پاسخ داد. بازیابی بازار که مدت‌ها به دنبال آن بود هنوز بسیار دور است زیرا بیت‌کوین (BTC) پس از سقوط بیش از 5.32 درصدی در دوره 7 روزه، همچنان در زیر نقطه مقاومت 26000 دلار معامله می‌شود.

 در حال حاضر، داده‌های Glassnode تأیید می‌کند که دارندگان بیت‌کوین درازمدت از محیط نظارتی نامشخص پیرامون Binance و Coinbase نگران نیستند، احتمال تغییر چیزها در بلندمدت همچنان موضوعی قابل بحث است. با اتهاماتی که علیه هر دو نهاد مطرح شده است، به ویژه در مورد تجارت و پشتیبانی از اوراق بهادار رمزنگاری ثبت نشده، صرافی ها موظفند دارایی های مربوطه را از فهرست حذف کنند، اقدامی که بیت کوین را معاف می کند.

 علیرغم سرکوب گسترده SEC و کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC)، بیت کوین همیشه از طبقه بندی اوراق بهادار در کل معاف بوده است. با صدای بلند پیشینه‌گرایان بیت‌کوین مانند جک دورسی و مایکل سیلر، بیت‌کوین و چند توکن اثبات کار (PoW) احتمالا رمز ارزی هستند که در کوتاه‌مدت مشروعیت خود را حفظ خواهند کرد.

Related Posts

Leave a comment