ثبت نام

در میان افت قیمت، تعداد هولدرهای شیبا اینو به اوج های جدید رسید.

photo_2022-01-21_17-21-06
ب

همانطور که توسط WhaleStats گزارش شده است، تعداد دارندگان Shiba Inu به ۱,۱۵۰,۱۷۳ رسیده است که رکوردهای جدیدی را ثبت کرده است. بازار ارزهای دیجیتال در برابر فشار فروش گسترده تسلیم شد زیرا بیت کوین و آلت کوین ها سودهای انباشته شده در روز قبل را کاهش دادند. طبق داده‌های CoinMarketCap، قیمت Shiba Inu در ۲۴ ساعت گذشته با ۷.۴۵ درصد کاهش با قیمت فعلی ۰.۰۰۰۰۲۵۸ دلار معامله می‌شود.
در ۱۸ ژانویه،رشد دارندگان SHIB را ۱,۱۴۵,۲۱۲ گزارش شد. افزایش اخیر نشان دهنده یک جامعه در حال رشد است، یک نشانه سالم. اگرچه رشد دارندگان ممکن است لزوماً بر قیمت در کوتاه مدت تأثیر نداشته باشد، ممکن است در طول زمان نشان دهنده علاقه به یک توکن باشد.

با این حال، SHIB همچنان یک توکن محبوب برای نهنگ‌های اتریوم است. طبق آمار WhaleStats، ۱۰۰۰ نهنگ برتر ETH دارای ۵۱,۳۸۳,۸۱۵,۳۹۷,۶۳۲ SHIB یا ۱,۴۶۱,۷۲۶,۱۸۹ دلار هستند.

قیمت شیبا اینو همگام با کاهش بازار کریپتو در حدود ۰.۰۰۰۰۲۵۸ دلار معامله می شود. بر اساس داده های CoinMarketCap، SHIB در حال حاضر رتبه چهاردهم را در ارزش بازار دارد. علیرغم قیمت، جامعه Shiba Inu مشتاقانه منتظر کالای بزرگ بعدی برای اکوسیستم خود است.

 توسعه دهنده Shiba Inu Shytoshi Kusama یک “ایده بزرگ” را به تیم اصلی Shiba Inu منتقل کرده است که در صورت توافق ممکن است فضای کریپتو را متزلزل کند. استیون کوپر، مدیر عامل Bigger Entertainment، گفت که توسعه دهندگان Shiba Inu مشغول ایجاد مکانیسم های جدیدی برای سوزاندن SHIB هستند و بعداً آنها را معرفی خواهند کرد. انتظار می رود که این امر در میان مدت تأثیر مثبتی بر قیمت SHIB داشته باشد.

<div id="sabavision_zone_10118-Z909_plate"></div>sidebar_ads

تبدیل ساعت و تاریخ

Choose Date & Time:
- :
From Timezone:
To Timezone:
Converted Time:

مارا دنبال کنید

  • Twitter
  • telegram
  • inestagram

ساعت جهانی

  • USA/New York
  • UK/London
  • UTC
  • IRN/Tehran