دوج کوین و خالق اتریوم ویتالیک بوترین در حال ساختن چیزی با هم هستند.

photo_2021-12-24_14-32-20

بنیاد Dogecoin و بنیانگذار دومین ارز دیجیتال بزرگ در بازار، Vitalik Buterin، از ایجاد یک پیشنهاد Dogecoin منحصربه‌فرد خبر داده‌اند که PoS “Community Staking” را برای هر کسی که مایل به مشارکت است به ارمغان می‌آورد.

طبق وب سایت این بنیاد، Dogecoin یک پروژه منبع باز جامعه محور است که توسط افراد و مشارکت کنندگان بسیاری که هر روز اکوسیستم Dogecoin را می سازند، هدایت می شود.

همانطور که مقاله اشاره می کند، راه Dogecoin توسط پروژه های بسیاری که جامعه دائماً در حال شکل دادن است، “هموار” می شود. جامعه پروژه نیز مشتاقانه منتظر ادامه پروژه در مسیر غیرمتمرکز است.

پروژه GigaWallet ارائه شده در نقشه راه برای ارائه یک راه حل API استفاده خواهد شد که امکان افزودن تراکنش های Dogecoin به پلتفرم و پیاده سازی شبکه سکه را به عنوان ارائه دهنده پرداخت فراهم می کند.

GigaWallet دو سطح API را ارائه می دهد. لایه اول برای پردازش و اعتبارسنجی تراکنش‌های سنتی Dogecoin و لایه دوم برای ادغام اپلیکیشن Dogecoin Keyring و SDK (کیت توسعه نرم‌افزار) استفاده می‌شود. کاربران مالکیت کلیدها را بدون از دست دادن توانایی تراکنش Dogecoin حفظ خواهند کرد.

پس از انتشار و اجرای کامل GigaWallet، این بنیاد قادر خواهد بود بر توسعه سهام جامعه تمرکز کند. مشارکت در جامعه یک پیشنهاد منحصر به فرد است که طبق این مقاله به همه اجازه می دهد تا در توزیع جوایز برای اجرای شبکه شرکت کنند.

با حمایت جامعه، این شبکه به رشد خود ادامه می‌دهد و Dogecoin را به شبکه‌ای حتی مطمئن‌تر تبدیل می‌کند که برای ایجاد موارد استفاده اضافی که در بلندمدت به نفع دارایی عمل می‌کنند، مناسب‌تر خواهد بود.

Related Posts

Leave a comment