دولت ایالتی هند به استارت آپ های بلاک چین Web2 و Web3 اعتبار می دهد.

photo_2021-12-20_13-06-51

دولت Telangana برنامه شتاب دهنده بلاک چین را با همکاری CoinSwitch Kuber و Lumos Labs راه اندازی خواهد کرد.
دولت ایالتی تلانگانا از راه اندازی برنامه شتاب دهنده بلاک چین هند برای تقویت استارت آپ های وب 2 و وب 3 و توسعه دهندگان بلاک چین در مراحل اولیه با هدف حل چالش های دنیای واقعی خبر داد. این برنامه با مشارکت صرافی رمزارز یونیکورن، کوین سوئیچ کوبر و آزمایشگاه لوموس، یک شرکت مدیریت نوآوری فناوری، راه اندازی خواهد شد.

در گفتگو با کوین تلگراف، راما دوی لانکا، مدیر فناوری نوظهور و افسر وظیفه ویژه (OSD)، بخش ITE&C، دولت تلانگانا، قصد این ایالت را برای پذیرش پروژه های بلاک چین در موارد استفاده چندگانه برجسته کرد:

برخی از موارد استفاده جالبی که دولت قبلاً در بلاک چین به صورت آزمایشی اجرا کرده است عبارتند از – T-Chits (وجوه چیت در بلاک چین)، زنجیره تامین (قابلیت ردیابی بذر)، رای گیری الکترونیکی (پلت فرم رای گیری دیجیتال ساخته شده با استفاده از بلاک چین و هوش مصنوعی) و موارد دیگر. ”

طبق اعلام رسمی، طرح شتابدهنده بلاک چین چهار ماهه دولت ایالتی برای استارت‌آپ‌های Web2 و Web3 و توسعه‌دهندگان بلاک چین در مراحل اولیه باز خواهد بود. این برنامه به دنبال راه حل های مبتنی بر بلاک چین برای مشکلات دنیای واقعی در زمینه های مختلف تجاری، از جمله فین تک، سرگرمی، پایداری، زیرساخت و ابزار، کشاورزی، تدارکات و مراقبت های بهداشتی است:

دولت تلانگانا به ارائه چارچوب قانونی لازم برای فعال کردن و ارتقای رشد بلاک چین کمک خواهد کرد.

لانکا همچنین تلاش‌های مداوم دولت را برای شناسایی موارد استفاده مختلف در توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT)، امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و سایر ابتکارات ارزهای دیجیتال برای اجرای جریان اصلی افشا کرد. او با اذعان به قصد صعودی به سمت استفاده از نوآوری های بلاک چین آتی، گفت:

دولت تلانگانا همچنین بر توسعه و حمایت از مقیاس بزرگی از استخر استعدادهای بلاک چین هند متمرکز است، امیدوارم در 3-4 سه ماهه آینده حدود 100 هزار نفر باشد. ”

Leave a comment