ثبت نام

دولت روسیه در عرض یک هفته سناریوهای نظارتی را برای ارزهای دیجیتال ارائه می کند.

photo_2022-02-06_14-29-42
ب

اسناد نشست اخیر نشان می دهد که دولت فدرال روسیه باید تا پایان هفته کاری آینده برای سناریوهای نظارتی مختلف برای بازار ارز دیجیتال این کشور آماده باشد. قدرت اجرایی در مسکو از مقررات بر ممنوعیت ارزهای دیجیتال و فعالیت‌های مرتبط حمایت می‌کند.

دولت تمایل دارد به جای ممنوعیت ارزهای دیجیتال در روسیه قانونی شود.
دولت روسیه که میزبان بحث های جاری در مورد آینده پول دیجیتال غیرمتمرکز در روسیه است، قرار است تا ۱۱ فوریه سناریوهای جایگزینی برای مقررات ارزهای دیجیتال تولید کند. روزنامه تجاری روسی کومرسانت این خبر را به نقل از اسناد جلسه ای که در ساعت ۲۴ برگزار شد منتشر کرد.

سرنوشت ارزهای رمزنگاری شده در این کشور احتمالاً با نتیجه درگیری بین دو دیدگاه مخالف تعیین می شود. در حالی که بانک مرکزی روسیه ممنوعیت کلی فعالیت های مرتبط با رمزارز مانند صدور، مبادله و استخراج را پیشنهاد می کند، وزارت دارایی برای قانونی شدن تحت قوانین سختگیرانه و بدون به رسمیت شناختن بیت کوین به عنوان وسیله پرداخت فشار می آورد.

اکثر نهادهای دولتی، از جمله وزارتخانه های مربوطه، از رویکرد پیشنهادی وزارت خزانه داری حمایت کرده اند. در صورت تصویب، روس‌هایی که دارای سکه‌های دیجیتال هستند، می‌توانند مانند دارایی‌های سرمایه‌گذاری زیر نظر دولت، با آن‌ها کار کنند، از طریق بانک‌های روسی تراکنش کنند و مالیات بپردازند.

بانک روسیه در مقاله مشاوره ای که ماه گذشته منتشر شد، موضع خود را در مورد ارزهای دیجیتال توضیح داد. این بیانیه می‌گوید که تمام تراکنش‌ها با ارزهای دیجیتال خصوصی باید خارج از حوزه قضایی روسیه و بدون استفاده از زیرساخت‌های مالی روسیه انجام شود. از سوی دیگر، وزارت دارایی اصرار دارد که مقامات باید بین فعالیت‌های بازار کریپتوهای «سفید» و «سیاه» تفاوت قائل شوند. با این حال، هر دو موافق هستند که به ارزهای دیجیتال نباید وضعیت مناقصه قانونی اعطا شود.

<div id="sabavision_zone_10118-Z909_plate"></div>sidebar_ads

تبدیل ساعت و تاریخ

Choose Date & Time:
- :
From Timezone:
To Timezone:
Converted Time:

مارا دنبال کنید

  • Twitter
  • telegram
  • inestagram

ساعت جهانی

  • USA/New York
  • UK/London
  • UTC
  • IRN/Tehran