دونالد ترامپ حتی زمانی که ملانیا ترامپ NFT خود را راه اندازی می کند، بازار Crypto را «خطرناک» می خواند.

IMG_20211223_101532_137

رئیس جمهور سابق ایالات متحده، دونالد ترامپ، طرفدار زیادی از ارزهای دیجیتال نیست، چیزی که او در دوران ریاست جمهوری خود نیز به وضوح بیان کرد. اکنون او هشدار دیگری برای مردمی صادر کرده است که مدعی هستند بازار کریپتو “بسیار خطرناک” است. نظرات او در طول یک مصاحبه بیان شد، جایی که او گفت:
برخلاف بسیاری دیگر، ترامپ تحلیل خاصی در مورد اینکه چرا فکر می‌کند خطرناک است ارائه نکرد، او فقط گفت که بازار کریپتو با سرعت زیادی در حال گسترش است و به نظر می‌رسد هیچ‌کس کاری در مورد آن انجام نمی‌دهد. او در آگوست امسال در دوران تصدی خود به عنوان رئیس جمهور، کریپتو را یک فاجعه در انتظار وقوع نامید و در ماه ژوئن، بیت کوین را کلاهبرداری نامید.
ترامپ می گوید NFT ملانیا ترامپ عالی خواهد بود
رئیس جمهور سابق هنگامی که درباره راه اندازی اخیر NFT از ملانیا ترامپ، بانوی اول سابق آمریکا جویا شد، گفت که انتظار دارد NFT به خوبی انجام شود، زیرا ملانیا چشم انداز عالی دارد. او توضیح داد،
او می‌خواهد عالی عمل کند… او تخیل عالی دارد. و مردم عاشق بانوی اول سابق ما هستند، من می توانم این را به شما بگویم. آنها واقعاً دوستش دارند.»
بازار کریپتو پس از نزدیک به سه هفته روند نزولی قیمت که در آن اکثر توکن‌های کریپتو 20 تا 30 درصد از ارزش بازار خود را از دست دادند، چشم به بهبودی دارد. بیت کوین در حال حاضر بالای 49000 دلار معامله می شود در حالی که اتر منطقه پشتیبانی 4000 دلاری را نیز پس گرفته است.

Leave a comment