رقیب Shiba Inu ، بیبی دوج کوین صرافی غیرمتمرکز خود راه اندازی کرد.

photo_2023-06-19_11-47-17

میم کوین‌های بیشتر تمرکز خود را از صرفاً یک توکن سرگرمی خالص به آنهایی با ابزارهای تعریف‌شده کار می‌کنند می گذارند. با تکیه بر این، Baby Doge Coin (BABYDOGE) یک رقیب Shiba Inu پلتفرم تبادل غیرمتمرکز (DEX) خود را با نام BabyDogeSwap راه اندازی کرده است.
راه‌اندازی پلتفرم BabyDogeSwap را می‌توان نقطه عطفی برای جامعه memecoin با خدمات گسترده‌ای که اکنون به روی همه باز است، برچسب‌گذاری کرد. همانطور که پروتکل نشان داد، کاربران اکنون می توانند توکن های خود را با استفاده ازصرافی آن مبادله کنند.

در حالی که راه اندازی DEX آن BabyDoge را خاص می کند، این نقطه عطف توسط Shiba Inu که دارای صرافی ShibaSwap است، پیشگام بوده است. صرافی ShibaSwap جایگاهی را در میان پرکاربردترین پلتفرم‌های معاملاتی در دنیای مالی غیرمتمرکز (DeFi) به دست آورده است و ناظران به دنبال این هستند که آیا پلتفرم BabyDogeSwap رقیب دور خود را شکست خواهد داد یا خیر.

یکی از این نوآوری‌ها برنامه رایت توکن آن است و می‌گوید کاربرانی که از پورتال رایت آن برای رایت BabyDoge خود استفاده می‌کنند، در صرافی جدید کارمزد معاملاتی کمتری دریافت خواهند کرد. علاوه بر این، یک کارت مجازی مجازی در دسترس قرار خواهد گرفت تا به مردم اجازه دهد رمزارز خود را خرج کنند و در عین حال یک ویژگی روی رمپ را نیز ادغام می کند تا به کاربران امکان برداشت وجوه به حساب های خود را بدهد.

Related Posts

Leave a comment