رمزارز BABY DOGE توانست از مرز 1.4 میلیون هولدر عبور کند.

photo_2022-02-12_21-29-17

Baby Doge Coin موفق به ثبت رکورد جدیدی شده است و اکنون توانسته است 1.4 میلیون دارنده را پشت سر بگذارد و Shiba Inu را پشت سر بگذارد.

داده های BscScan نشان می دهد که BabyDoge در حال حاضر 1,400,636 (1.4 میلیون) دارنده دارد. تعداد روز به روز با سرعت زیادی در حال افزایش است. از سوی دیگر، داده‌های Etherscan نشان می‌دهد که تعداد دارندگان فعلی برای Shiba Inu روی ۱٬۱۷۰٬۳۸۶ (۱.۱ میلیون) است. داده های بالا روشن می کند که BabyDoge از نظر تعداد دارندگان بسیار جلوتر از Shiba Inu است و به عنوان محبوب ترین سکه ظاهر می شود.

BabyDoge برای دستاوردهای خود در اخبار بوده است. در 9 فوریه، BabyDoge وارد بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال کانادا، Biconomy Global شد. پیش از این در 3 فوریه، BabyDoge با پیروی از رقیب خود Floki Inu (FLOKI) با باشگاه‌های فوتبال همکاری کرد.
BabyDoge همچنین در صرافی ارزهای دیجیتال Bitget Global مستقر در سنگاپور راه اندازی کرد و اعلام کرد که کاربران آن از این به بعد با Baby DogeCoin (BABYDOGE) در پلتفرم خود معامله خواهند کرد.

از زمان آغاز به کار، Little Baby Doge به دلیل اقتصاد توکن فوق‌العاده تورم‌زدایی که توسط یک سیستم کمک هزینه خیریه تامین می‌شود، روند صعودی در صنعت کریپتو داشته است. با راه‌اندازی آخرین پلتفرم P2E، نه تنها کاربران فعلی از این ابزار افزوده سود می‌برند، بلکه در افزایش آگاهی در مورد سازگاری با آب و هوا به شیوه‌ای سرگرم‌کننده و قانع‌کننده کمک زیادی خواهد کرد.
Baby Doge از این چشم‌انداز برای راه‌اندازی یک پلتفرم بازی برای کسب درآمد استفاده می‌کند که بازیکنان را تشویق می‌کند از داشتن NFT‌های کمیاب لذت ببرند و در عین حال از یک هدف بزرگ نیز حمایت کنند. این حرکت به لطف فناوری بلاک چین امکان پذیر شده است.

Related Posts

Leave a comment