ثبت نام

رمز ارز Bitrise رقیب Safemoon صرافی رمزنگاری را در سه ماهه اول ۲۰۲۲ راه اندازی می کند.

IMG_20211127_113900_056
ب

Bitrise، یک پروتکل DeFi که بر روی زنجیره هوشمند بایننس ساخته شده است، نقشه راه ۲۰۲۲ خود را منتشر کرده است و جامعه ارزهای دیجیتال بسیار هیجان زده است. Bitrise به‌تازگی در آستانه انتشار فرآیند سهام‌داری مورد انتظار خود است، که نقطه عطفی بزرگ است که آن را به عنوان یکی از بزرگترین رقبای Safemoon قرار داده است. مواظب راه‌اندازی استیک باشید که در پایان نوامبر انجام می‌شود
در حال حاضر، راه‌اندازی آتی استیکینگ هزاران سرمایه‌گذار ارزهای دیجیتال، از جمله نهنگ‌های Safemoon را جذب کرده است. اما هیجان‌انگیزترین پیشرفت در Bitrise، پس از راه‌اندازی staking، صرافی آینده آن است.
این یک نقطه عطف دیگر است که قرار است این سکه را یک گام دیگر جلوتر از Safemoon قرار دهد. طبق نقشه راهی که تیم منتشر کرد، این تبادل در Q1-2022 انجام می شود. این زودتر از آن چیزی است که بیشتر انتظار می رود. این یکی از پیشرفت‌های شبکه است که تأثیر مثبتی بر فرآیند سهام دارد زیرا با راه‌اندازی صرافی درآمد بیشتری در اکوسیستم Bitrise ایجاد می‌شود.
اخبار مربوط به راه اندازی صرافی در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ به این معنی است که Safemoon کارهای زیادی برای انجام دادن دارد. همچنین رقابت بین Bitrise و Safemoon را سخت تر می کند. البته Bitrise گام هایی جلوتر از Safemoon خواهد بود که تا کنون تنها Safemoon Wallet را به بازار عرضه کرده است. آخرین ارتقای پروتکل با مدل معروف Safemoon V2 کمک چندانی به این رقابت نکرد.
به گفته تیم Bitrise، آنها در حال توسعه یک صرافی متمرکز هستند که امروزه یکی از محبوب ترین انتخاب ها در بازار است. مزایای زیادی در صرافی متمرکز وجود دارد و Bitrise از آنها برای جذب کاربران بیشتر استفاده می کند. این می تواند به این معنی باشد که اعضای بیشتری از جامعه Safemoon، از جمله نهنگ های Safemoon، به سکه Bitrise خواهند پیوست.
صرافی متمرکز Bitrise به کاربران این امکان را می دهد که وجوه رمزنگاری خود را کنترل کنند و راه اندازی شخص ثالث نداشته باشند. مبادله همتا به همتای این پلتفرم به کاربران این امکان را می دهد که بتوانند با سایر کاربران معامله کنند. سکه های کریپتو از کیف پول های دیگری به غیر از کیف پول های موجود در صرافی ارز دیجیتال منتقل می شوند که این امر باعث ایمن تر و سریع تر شدن آن می شود.
این صرافی کاربران را قادر می سازد هزاران توکن از جمله Safemoon را معامله کنند و کارمزد تراکنش بسیار ناچیز خواهد بود. این یکی از امن ترین سیستم های تأیید را خواهد داشت، با ویژگی امنیتی ۲FA/SMS که حساب های کاربران را از احزاب غیرمجاز در امان نگه می دارد. انتظار می‌رود این صرافی تجربه بهتری نسبت به آنچه که مبادله Safemoon امیدوار است، به کاربران ارائه دهد.
با این راه اندازی، تیم Safemoon کارهای زیادی برای جبران و شکست دادن رقبا دارد. دستاوردهای سریع Bitrise همچنین شاهد افزایش تعداد اعضای جامعه Safemoon خواهد بود که به سکه ملحق می شوند.

<div id="sabavision_zone_10118-Z909_plate"></div>sidebar_ads

تبدیل ساعت و تاریخ

Choose Date & Time:
- :
From Timezone:
To Timezone:
Converted Time:

مارا دنبال کنید

  • Twitter
  • telegram
  • inestagram

ساعت جهانی

  • USA/New York
  • UK/London
  • UTC
  • IRN/Tehran