رمز ارز SHIB، AVAX، LUNA با کاهش دو رقمی بیت کوین به 47 هزار دلار ضرر کردند.

photo_2021-12-29_00-56-04

فروش مداوم در بازار ارزهای دیجیتال، قیمت بیت کوین (BTC) را به پایین ترین حد روزانه 47400 دلار در صرافی Bitstamp رسانده است که پایین ترین قیمت ارز دیجیتال پرچمدار از 21 دسامبر است.
آلت‌کوین‌ها از سوی خرس‌ها در امان نمانده‌اند، شیبا اینو (SHIB)، بهمن (AVAX) و Terra (LUNA) بر اساس داده‌های CoinMarketCap بیش از 10 درصد در 24 ساعت گذشته ریزش کرده‌اند.

بدون احتساب استیبل کوین ها، سوشی سواپ (SUSHI)، UNUS SED LEO (LEO)، ICON (ICX) و IOTA (MIOTA) تنها سکه های سبز رنگ در بین 100 سکه برتر هستند. Kadena (KDA) 17 درصد کاهش یافته و به عقب افتاده برتر تبدیل شده است.

گاوهای بیت کوین سعی کردند هفته را با رونق آغاز کنند و سعی کردند سطح 52000 دلار را در روز دوشنبه به دست آورند. با این حال، این تلاش با شکست مواجه شد، به طوری که ارز دیجیتال بی‌سابقه بیش از 8 درصد از اوج محلی خود عقب‌نشینی کرد.
همانطور که اغلب در مورد کریپتو اتفاق می افتد، بلافاصله مشخص نیست که چه چیزی باعث اصلاح اخیر شده است.

اوایل امروز، تاجر کریپتو اسکات ملکر اشاره کرد که ارز دیجیتال برتر پس از رد شدن در مقاومت، همچنان در همان محدوده قرار دارد.
تاجر معروف روز تیموتی سایکس در مورد واگرایی فزاینده بین ارزهای دیجیتال و سهام اظهار نظر کرده و ادعا می کند که این می تواند بخشی از “حساب بزرگتر” باشد.
به نظر می رسد که گاوهای سرسخت ارزهای دیجیتال از اصلاح اخیری که بسیاری از معامله گران را غافلگیر کرد، نگران نشده اند.

Plan B، یک تحلیلگر هلندی ناشناس که مدل صعودی سهام به جریان او اخیراً موضوع تمسخر قرار گرفته است، همچنان پیش بینی می کند که بیت کوین ممکن است در چرخه بازار جاری به 200000 دلار برسد.

Leave a comment