رمز ارز Shiba Inu در استرالیا از XRP و Cardano محبوب تر است.

photo_2021-12-13_21-23-12

بر اساس یک نظرسنجی که اخیرا توسط Saxo Markets منتشر شده است، شیبا اینو در بین استرالیایی ها محبوب تر از XRP و Cardano است.

پنج درصد از استرالیایی ها در مورد میم کوین می دانند، در حالی که 3 درصد و 2 درصد از آنها به ترتیب در مورد دو ارز دیجیتال دیگر شنیده اند.

جای تعجب نیست که بیت کوین در صدر فهرست قرار دارد و 38 درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی، پادشاه کریپتو را به رسمیت می شناسند. اتریوم، بایننس کوین و دوج کوین نیز بالاتر از شیبا اینو در پنج رتبه اول قرار دارند.

تنها 1 درصد از استرالیایی ها به آنچه که در واقع بهمن است، دست دارند.

شایان ذکر است، شیبا اینو در میان هزاره‌ها بسیار بیشتر از بچه‌های پرشور (به ترتیب ۷ و ۱ درصد) قابل تشخیص است.

توکن سگ در اوایل سال جاری به دلیل عملکرد قیمتی قابل توجه , توجه را به خود جلب کرد.

شیدایی میم کوین البته به استرالیا محدود نمی شود. در ماه مه، نظرسنجی هریس پول نشان داد که Dogecoin در بین سرمایه گذاران آمریکایی محبوبیت بیشتری نسبت به اتریوم دارد.

تنها 11 درصد از استرالیایی ها می گویند که آنها “کاملا” درک می کنند که ارز دیجیتال چیست. با این حال، 42 درصد از پاسخ دهندگان ادعا می کنند که اگر ارزهای رمزنگاری شده در کشور تبدیل به ارز قانونی شوند، از آنها استفاده می کنند. اکثر آنها یا از رمزنگاری برای پس انداز استفاده می کنند یا با آن خرید می کنند (به ترتیب 34 و 23 درصد).

25 درصد استرالیایی ها موافق هستند که کریپتو باید به عنوان ارز رسمی در این کشور به رسمیت شناخته شود.

السالوادور با تبدیل بیت‌کوین به یک ارز قانونی در سال جاری، حرکتی شگفت‌انگیز انجام داد، اما سایرین هنوز دنبال نمی‌شوند.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، جاش فریدنبرگ، خزانه‌دار، برنامه‌ای را برای بازنگری سیستم پرداخت موجود استرالیا اعلام کرد تا از سیلیکون ولی عقب نماند. دولت استرالیا همزمان با کار بر روی یک چارچوب قانونی برای ارزهای دیجیتال، ایجاد یک ارز دیجیتال بانک مرکزی را ارزیابی خواهد کرد.

Leave a comment