رمز ارز Shiba Inu و Dogecoin در صرافی اصلی هند فعال می شوند.

IMG_20211214_101326_320

این شرکت روز دوشنبه اعلام کرد که دوج کوین و شیبا اینو، دو سکه بزرگ میم، اکنون برای معامله در صرافی هندی Unocoin در دسترس هستند.

کاربران آن اکنون می توانند Dogecoin را در برابر روپیه هند معامله کنند. هیچ جفت فیات برای شیبا اینو وجود ندارد: دومین سکه بزرگ سگ را می توان در برابر تتر، شماره یک استیبل کوین ثابت شده با دلار معامله کرد.

Unocoin که در سال 2013 تاسیس شد، به عنوان پلتفرم معاملاتی BTC-INR هند شناخته می شود و نام “Indian Coinbase” را به خود اختصاص داده است. در ماه اکتبر، پشتیبانی از تراکنش‌های واسط پرداخت یکپارچه (UPI) را اضافه کرد و این امکان را برای کاربران فراهم کرد که به طور قابل توجهی سریع‌تر فیات را به پلتفرم واریز کنند.

شیبا اینو در دو ماه گذشته پیشرفت چشمگیری در مبادلات هند داشته است. در اوایل اکتبر، قبل از رالی عظیم Shiba Inu، ZebPay، یکی از قدیمی‌ترین پلتفرم‌های معاملات ارز دیجیتال، پشتیبانی از میم کوین را اضافه کرد.

ماه گذشته، CoinDCX، اولین تک‌شاخ ارز دیجیتال هند، Shiba Inu را در برنامه متمرکز خرده‌فروشی خود ادغام کرد.

بر اساس گزارش رسانه های محلی، صورتحساب ارز دیجیتال هند که بسیار صحبت می شود به زودی برای عموم منتشر خواهد شد. باید توسط کابینه اتحادیه تایید شود.

در حالی که در ابتدا تصور می شد که همه ارزهای دیجیتال خصوصی در هند ممنوع خواهند شد، طبق گزارش ها هدف این لایحه تنظیم طبقه دارایی های نوپا به جای منع آن است. هیئت بورس و اوراق بهادار هند مسئول نظارت بر دارایی های دیجیتال خواهد بود.

این قانون برای افرادی که قوانین جدید کریپتو را زیر پا می گذارند، مجازات های سختی را با جریمه تا 200 میلیون روپیه (2.63 میلیون دلار) و 1.5 سال حبس در نظر می گیرد.

Leave a comment