رمز ارز Tron اولین مجتمع زیست محیطی را در متاورس Cryptovoxels می سازد.

image_2021-12-04_221127

با همکاری MetaEstate، یک پلتفرم پیشرو در زمینه املاک و مستغلات دیجیتال، بنیاد ترون یک مجموعه زیست محیطی را توسعه می دهد که شامل دفتر مرکزی بنیاد، موزه هنر دیجیتال و باشگاه همایش است.

طبق اعلامیه رسمی به اشتراک گذاشته شده توسط بنیاد ترون، این بنیاد اولین مجموعه زیست محیطی را در متاور دیجیتالی کریپتووکسل ها منتشر کرد.
به این ترتیب، TRON سومین شرکتی پس از SuperRare و SpaceX است که از ایجاد مجموعه خود در متاورس خبر می دهد. مجموعه TRON به سه ساختمان مجاور اشاره دارد که در ساحل شرقی میامی قرار دارند. این شامل دفتر مرکزی Tron، باشگاه کنوانسیون BT و موزه هنر دیجیتال APENFT است.

موزه هنر APENFT یک نمایشگاه هنر دیجیتال پیشگام در متاورس است
باشگاه BT Convention دارای دو سطح است. اولی دارای یک پذیرایی و سالن کنفرانس بزرگ است. در طبقه دوم یک دفتر بزرگ و فضای نمایش تئاتر مانند برای جلسات و کنفرانس ها قرار دارد.

موزه هنر APENFT اولین موسسه فرهنگی است که فقط در متاورس وجود دارد. این به هنر دیجیتال و توکن های غیر قابل تعویض به عنوان پایه فنی آن اختصاص داده شده است.

APENFT آثار هنری هنرمندان برجسته دیجیتال را در کنار نقاشی های برندگان مسابقه عمومی “زندگی دوم” به نمایش می گذارد.

موزه همچنین دارای دو طبقه است: طبقه اول یک قسمت پذیرایی است که با یک سالن کنسرت روباز و محوطه نمایش آثار هنری همراه است. نمایشگرهای طبقه اول قابل تنظیم هستند: می توان آنها را با توجه به نیازهای مختلف سفارشی کرد.

Related Posts

Leave a comment