روز دوج کوین: بنیانگذار Dogecoin به توییت ایلان ماسک درباره آماده شدن Starship برای راه اندازی پاسخ داد.

IMG_20230420_140721_154

20 آوریل، 4/20، که به عنوان”روز دوج” در نظر گرفته می شود، مربوط به رمزارز اصلی Dogecoin است که توسط دو مهندس IT – بیلی مارکوس و جکسون پالمر – در سال 2013 تأسیس شد. ایلان ماسک در مورد آماده شدن استارشیپ برای پرتاب اعلام کرد. در همین حال، قیمت DOGE شروع به رشد کرد و در حال حاضر 4.63٪ افزایش یافت.

 اکنون، ایلان ماسک، دوستدار اصلی Dogecoin (که اتفاقاً مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس و مالک توییتر نیز هست) با راه‌اندازی Starship امروز، در 20 آوریل – «420 Day»، جامعه Dogecoin را اذیت می‌کند. سه ساعت پیش، ماسک توییت کرد که همه سیستم ها برای راه اندازی سبز هستند. مارکوس یکی از بنیانگذاران Dogecoin به توییت ماسک پاسخ مثبت داد و یک GIF از فیلم “The Big Short” منتشر کرد و گفت: “اوه، خدای من! باشه! این اتفاق می افتد!”

ده ساعت پیش، اسپیس ایکس این خبر را منتشر کرد که تیمش تلاش می کند تا پرتاب را در روز پنجشنبه، 20 آوریل، برای اولین آزمایش پرواز یک “موشک استارشیپ و سوپر هوی کاملا یکپارچه” انجام دهد. این پرتاب قرار بود در اوایل این هفته انجام شود. با این حال، ماسک اعلام کرد که مشکلات فنی وجود دارد (یک سوپاپ فشار یخ زده)، بنابراین پرتاب به تعویق افتاد و 20 آوریل به عنوان تاریخ احتمالی نامگذاری شد. این موضوع توجه جامعه DOGE را به خود جلب کرد، و به شوخی توییت کردند که این تاخیر به خاطر میم ها اتفاق می افتد.

در سال 2021، ماسک میلیاردر تکنو در توییتی اعلام کرد که اسپیس ایکس قصد دارد “یک Dogecoin واقعی را در یک ماه واقعی قرار دهد.” از آنجایی که این توییت در اول آوریل منتشر شد، همه فکر کردند که این یک شوخی اول آوریل است. با این حال، بعدها، رئیس SpaceX برخی از جزئیات را از طریق دسته توییتر خود به اشتراک گذاشت. در ابتدا، انتظار می رفت که ماموریت دوج مون در ماه مارس سال جاری پرتاب شود.

Related Posts

Leave a comment