ریپل عضو انجمن یورو دیجیتال می‌شود.

photo_2022-02-12_14-39-51

اتحادیه یورو دیجیتال (DEA)، یک اندیشکده مستقر در فرانکفورت که بر اشکال مختلف پول دیجیتال مانند CBDCها، کریپتوهای خصوصی و استیبل کوین‌ها متمرکز است، ریپل را به فهرست «شریک‌های حامی» خود اضافه کرده است. دکاکورن بلاک چین به آن در کار خود بر روی پایلوت CBDC کمک خواهد کرد.

بنیاد دیجیتال یورو از ریپل به عنوان جدیدترین عضو خود استقبال می کند
طبق بیانیه رسمی که توسط انجمن یورو دیجیتال (DEA) در 11 فوریه به اشتراک گذاشته شد، با اپراتور پیشرو پرداخت های فرامرزی وارد همکاری شد.

همانطور که نمایندگان DEA اعلام کردند، ریپل به دلیل سطح تخصصی که تیمش در حوزه ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) دارد، به عنوان «عضو پشتیبان طلایی» آن انتخاب شد.

جوناس گراس، رئیس انجمن یورو دیجیتال، مطمئن است که همکاری جدید برای پذیرش CBDC در کشورهای مختلف در سراسر جهان بسیار مهم خواهد بود:

ما خوشحالیم که به دلیل مشارکت با ریپل، می‌توانیم تخصص فن‌آوری جامعه DEA را گسترش دهیم. از آنجایی که پروژه‌های CBDC بیشتر و بیشتر در سراسر جهان به مراحل پیشرفته می‌رسند، طراحی فن‌آوری یک CBDC نقش کلیدی را برای سیاست‌گذاران در آینده نزدیک ایفا خواهد کرد، در حالی که سال‌های گذشته عمدتاً بر تحقیقات متمرکز شده بود.

ریپل موقعیت خود را به عنوان هماهنگ کننده تحقیقات CBDC تقویت می کند
جیمز والیس، معاون تعاملات بانک مرکزی در ریپل، اضافه کرد که تلاش‌های فنی و تبلیغاتی در مورد CBDCها از اولویت‌های اصلی تیم او تا سال 2022 است.

علاوه بر تلاش‌های تحقیق و توسعه، ریپل می‌خواهد در یک استراتژی آموزشی و تبادل دانش بین سازندگان دیجیتال یورو و شهروندان و موسسات در سطح جهان شرکت کند.

Related Posts

Leave a comment