ریپل SEC را به اتخاذ “موضع فوق العاده” در مورد گزارش های کارشناسان متهم می کند.

photo_2022-07-11_16-10-15

متهمان پرونده ریپل، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده را به اتخاذ “موضع افراطی” در مورد گزارش های کارشناسی متهم کرده اند. در نامه اخیر خطاب به قاضی آنالیسا تورس، آنها ادعا می کنند که شاکی در تلاش است تا هرگونه “انتقاد اساسی” را سرکوب کند.

در اواخر ماه مه، جان دیتون، وکیل شرکت حقوقی دیتون، نامه ای را ارائه کرد تا از قاضی بخواهد که به او اجازه دهد تا از طرف ده ها هزار دارنده XRP، پرونده کوتاهی ارائه کند.

این حرکت پس از پاتریک بی. دودی، کارشناس SEC که گزارشی را درباره انگیزه دارندگان XRP برای خرید توکن بحث‌برانگیز آماده می‌کرد، بسیار داغ شد.

دیتون قصد خود را برای ارائه یک درخواست دابرت که ارائه شواهد غیرقابل صلاحیت را حذف می کند، ابراز کرده است.

جرمی هوگان، وکیل در هوگان و هوگان، گفت که این حرکت “بزرگ” است زیرا ضربه زدن به متخصص، اثبات ادعای آن را بسیار چالش برانگیزتر می کند.

در 9 ژوئن، دادگاه درخواست SEC برای مهر و موم کردن نامه مخالفت خود با درخواست amicus برای شرکت در چالش Daubert را رد کرد، با این استدلال که آژانس در تلاش است بیش از حد لازم را مهر و موم کند. در 15 ژوئن، SEC اصلاحات پیشنهادی خود را به منظور اثبات “تهدیدهای بیشتر” و “آزار و اذیت” شاهد کارشناس ارائه کرد.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار گفت: «اما هیچ شاهد کارشناسی نباید انتظار داشته باشد که صرفاً با موافقت با ایفای نقش به عنوان شاهد خبره، در معرض کمپین تحقیر، آزار و اذیت یا تهدید قرار گیرد».

با این حال، متهمان ادعا می کنند که آژانس در تلاش است تا “انتقاد عمومی از نظرات کارشناسان خود را سرکوب کند.”

Related Posts