سازمان UNIFY اولین اتحادیه اعتباری خواهد بود که به اعضا اجازه می دهد بیت کوین داشته باشند.

photo_2022-02-06_14-15-33

اعضای اتحادیه اعتباری مالی UNIFY می‌توانند بیت کوین را بخرند، بفروشند و نگهداری کنند.

UNIFY با همکاری با شرکت مبتنی بر بیت کوین نیویورک دیجیتال سرمایه گذاری (NYDIG)، اولین اتحادیه اعتباری خواهد بود که خدمات BTC را به اعضای خود ارائه می دهد. سیفی جان جانسون سوم، بازیکن حرفه ای فوتبال نیز به این همکاری پیوست.

اعلامیه اوایل این هفته نشان داد که مشتریان UNIFY اکنون می‌توانند بیت کوین را در کنار حساب‌های سنتی خود در پلتفرم‌های بانکداری آنلاین خریداری، بفروشند و hodl کنند.
این سازمان بیش از 260000 عضو در سرتاسر ایالات متحده دارد و شعبه‌هایی در کالیفرنیا، نوادا، آریزونا و تگزاس دارد که دارایی‌های بیش از 3 میلیارد دلاری را اداره می‌کنند.
گوردون هاو، رئیس و مدیر عامل سازمان، گفت: با تبدیل شدن به اولین اتحادیه اعتباری که بیت کوین را برای مشتریان خود پذیرفته است، UNIFY می‌خواهد «به عنوان فناوری در لبه پیشرو خدمات مالی باقی بماند و علایق مصرف‌کنندگان همچنان در حال تکامل هستند».
با ورود ارزهای دیجیتال به جریان اصلی، ما مشتاق هستیم که راهی راحت، ایمن و فوری برای دسترسی به ارزهای دیجیتال در کنار خدمات حساب سنتی خود به عنوان بخشی از پیشنهاد دیجیتال اصلی خود به اعضا ارائه دهیم. – او اضافه کرد.

Related Posts

Leave a comment