سرمایه گذاران رمزارز با توجه به نگرانی های نظارتی استرالیا به سنگاپور نقل مکان می کنند.

photo_2021-12-13_11-44-54

خبر آماده شدن استرالیا برای تغییرات گسترده در مقررات ارزهای دیجیتال دیگر برای خیلی ها تازگی ندارد. پس از انتشار اخبار، بسیاری از شرکت‌های رمزنگاری به دنبال کشورهای جایگزینی هستند که احساس می‌کنند محیط آن‌ها برای سرمایه‌گذاری‌های مرتبط با کریپتو مساعدتر است.

در نتیجه، یکی از سرمایه گذاران محبوب استرالیایی، مارک کارنگی، فاش می کند که به سنگاپور نقل مکان کرده است. مشخص شده است که این اقدام یک گام تجاری سودآور است که منجر به راه اندازی یک پلت فرم دارایی دیجیتال مستقر در آسیا توسط سرمایه گذاران خطرپذیر خواهد شد. علاوه بر این، گروه Intraco Ltd در فهرست سنگاپور یک آژانس سرمایه گذاری و تجارت است.

علاوه بر این، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Boustead که در فهرست سنگاپور قرار دارد، وونگ فونگ فوی با نام مستعار F.F. وونگ 10.23 میلیون دلار را از طریق معامله اسکناس در شرکت جدید ارز دیجیتال سرمایه گذاری خواهد کرد. علاوه بر این، وجوه ادعا شده 10 میلیون دلاری برای حمایت از ابتکارات تجاری اختصاصی آن استفاده خواهد شد.

ناگفته نماند، مارک کارنگی به عنوان منتقد بسیار سرسخت دولت و تنظیم کننده های استرالیا شناخته می شود. از نظر او، او احساس می کند که کشور از موج جدید با توجه به تحولات اخیر در فضای کریپتو استفاده نمی کند. طبق گزارش‌ها، کارنگی در حال مذاکره با تنظیم‌کننده‌های استرالیا بوده است که چه زمانی مقرراتی برای DAO و Web 3.0 ارائه خواهند کرد.

در نهایت، مانند Binance و مانند Coinbase، ما می خواهیم در یک محیط تنظیم شده کار کنیم. ما فکر می کنیم مقررات برای وب 3.0 مهم هستند. ما یک محیط نظارتی پیدا کردیم که حمایت کننده است و آن در سنگاپور است.» “به نظر می رسد حفظ حمایت نظارتی فقط برای سرمایه گذاران پیشرفته روشی دیوانه کننده برای انجام کارها باشد.

Leave a comment