سه نهنگ از طریق پروتکل های DeFi روی ETH و BTC شرط بندی می کنند.

IMG_20230424_163448_454

علیرغم کاهش اخیر در بازار ارزهای دیجیتال، چندین نهنگ شرط‌بندی قابل توجهی بر روی دو ارز دیجیتال بزرگ بر اساس ارزش بازار انجام داده‌اند.بر اساس داده‌های پلتفرم تحلیل بلاک چین Lookonchain، نهنگ‌ها (احتمالاً همان فرد) مقادیر زیادی ETH و بیت‌کوین پیچیده (WBTC) را به پروتکل‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) سپرده‌اند تا موقعیت‌های طولانی را ایمن کنند.

 با استفاده از پروتکل های DeFi، سرمایه گذار هر دو ETH و WBTC را سپرده گذاری کرد و در ازای آن، استیبل کوین قرض گرفت. سپس استیبل کوین ها به صرافی رمزارز محبوب Binance منتقل شدند، جایی که برای خرید بیشتر ETH و BTC مورد استفاده قرار گرفتند.به نظر می‌رسد این استراتژی شرطی برای افزایش ارزش آینده این ارزهای دیجیتال باشد، حتی در شرایطی که قیمت‌های آنها در روزهای اخیر با فشار مواجه شده است.

 در یک نمونه خاص، فرد در 24 ساعت گذشته در مجموع 10100 ETH (به ارزش 18.81 میلیون دلار) را به Morpho AAVE، یک پروتکل DeFi، واریز کرده است. آنها متعاقباً 11.5 میلیون دلار استیبل کوین وام گرفتند که سپس به بایننس منتقل شد. مشخص نیست که WBTC چقدر در این تراکنش‌ها دخیل بوده است، اما توییت‌های Lookonchain حاکی از مقدار قابل توجهی است.بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) به ترتیب 8.8 درصد و 10.4 درصد در هفته گذشته کاهش یافته اند.

Related Posts

Leave a comment