سکه سگ به نام ایلان ماسک توسط بزرگترین صرافی های رمزنگاری جهان در آغوش گرفته شد.

IMG_20211223_223642_268

Dogelon Mars (ELON)، یک سکه میم سگ به نام مدیر عامل شرکت تسلا، الون ماسک، پس از فهرست شدن در OKEx در ماه اکتبر، شروع به جلب توجه قابل توجهی در صرافی‌های بزرگ کرده است.

Huobi، یکی از برترین پلتفرم‌های معاملات ارزهای دیجیتال، اوایل امروز این ارز دیجیتال میم را فهرست کرد. معاملات نقطه ای زمانی شروع می شود که حجم سپرده کافی وجود داشته باشد.

جمینی، صرافی ارزهای دیجیتال که توسط تایلر و کامرون وینکلووس رهبری می‌شود، اوایل امروز اعلام کرد که ELON اکنون در وب‌سایت و اپلیکیشن موبایل آن در دسترس است. ارز دیجیتال میم را می توان در برابر دلار آمریکا، دلار کانادا، پوند انگلیس و یورو معامله کرد.

لیست Gemini برای ELON بسیار مهم است، زیرا صرافی تحت حمایت Winklevii به دلیل انطباق قانونی قوی خود شناخته شده است.

در اواسط نوامبر، پلتفرم معاملاتی مستقر در نیویورک همچنین از Shiba Inu، ارز دیجیتال با عملکرد برتر سال پشتیبانی کرد، که همچنین به افزایش 4000 درصدی در Dogelon در اکتبر کمک کرد.

Dogelon Mars یک توکن ERC-20 است که در ماه آوریل و در اوج شیدایی Dogecoin بر روی بلاک چین اتریوم راه اندازی شد.

علیرغم اینکه ELON به هیچ وجه با این صد میلیاردر ارتباط نداشت، توانست طرفداران قابل توجهی به دست آورد. حساب رسمی آن بیش از 322000 دنبال کننده توییتر دارد.

قیمت ELON طی 24 ساعت گذشته 25 درصد افزایش یافته است که ارزش بازار آن را به 930 میلیون دلار رساند. افزایش اخیر به این توکن اجازه داد تا اوایل امروز برای مدت کوتاهی دوباره وارد 100 ارز دیجیتال برتر در کوین مارکت کپ شود.

ELON نسبت به اوج 0.00000259 دلاری در 30 اکتبر 33.9 درصد کاهش یافته است. برای مقایسه، SHIB 55.64٪ با اوج طول عمر فاصله دارد.

Related Posts

Leave a comment