سیستم پرداخت موبایلیVenmo در ماه مه پرداخت فیات به کریپتو را فعال می کند.

IMG_20230429_094209_219

کاربران سرویس پرداخت موبایلی همچنین می‌توانند رمزنگاری را از طریق یک کد QR یا آدرس ارز دیجیتال خارجی دریافت کنند.

بر اساس اعلامیه 28 آوریل از سوی خوزه فرناندز داپونته، مدیر اجرایی PayPal، کاربران سرویس پرداخت موبایلی Venmo به زودی می توانند ارزهای رمزنگاری شده را خریداری کرده و آنها را از ماه می به دیگر کاربران ونمو یا کیف پول های خارجی ارسال کنند. پی پال شرکت مادر Venmo است.

از ماه می، انتقال زنجیره‌ای از کیف پول‌های Venmo را فعال می‌کنیم، به این معنی که می‌توانید رمزنگاری را در Venmo خریداری کنید و آن را برای کاربر دیگری Venmo ارسال کنید. می توانید آن را برای یک کاربر پی پال ارسال کنید. می توانید آن را به یک کیف پول خارجی ارسال کنید. می توانید آن را به کیف پول سخت افزاری خود بفرستید.”

 مدیر اجرایی گفت که این ویژگی انتخاب های موجود برای کاربران Venmo را گسترش می دهد، که به گفته او با پیاده سازی در PayPal موفقیت آمیز بوده است. همچنین یک «مورد استفاده» برای دارایی‌های دیجیتالی ایجاد می‌کند، زیرا اکنون رمزارز برای «انتقالات سریع و رایگان تقریباً فوری بین کیف پول‌های Venmo و کیف پول‌های PayPal، که اساساً دو تا از بزرگترین شبکه‌ها و کیف پول‌های کشور را به هم متصل می‌کند» استفاده می‌شود.

صفحه راهنمای 28 آوریل از وب‌سایت Venmo بیان می‌کند که کاربران تأیید شده همچنین می‌توانند رمزنگاری را از آدرس‌های خارجی از طریق «کد QR آدرس رمزارزی» دریافت کنند.

Related Posts

Leave a comment