شرکت املاک و مستغلات فهرست شده نزدک اکنون پرداخت های بیت کوین، اتریوم، دوج کوین و شیبا را می پذیرد.

photo_2022-01-13_19-20-24

طبق گزارش ها، شرکت املاک و مستغلات مستقر در واشنگتن – Harbour Custom Development, Inc. – از 24 ژانویه شروع به پذیرش ارزهای دیجیتال به عنوان پرداخت برای خانه های مسکونی، آپارتمان ها، کاندومینیوم ها و سایر املاک خود خواهد کرد.
بر اساس پوشش اخیر، وHarbour Custom Development, Inc. (Nasdaq Tick: HCDI) دارایی های دیجیتالی متعددی را به عنوان وسیله ای برای تسویه حساب خواهد پذیرفت. برخی از دارایی ها عبارتند از بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، دوج کوین (DOGE) و شیبا اینو (SHIB) که خود را قاتل DOGE معرفی می کند.

جف هابرستزر – مدیر عامل شرکت در این مورد اظهار نظر کرد:

پذیرش ارزهای دیجیتال برای پیشنهادات املاک و مستغلات ما یک گام منطقی برای هاربر است و مدل تجاری انعطاف پذیر ما را نشان می دهد که ما را از همتایان خود در صنعت جدا می کند.

به گفته استرلینگ گریفین –

رئیس و مدیر عامل شرکت – شرکت درهای خود را به روی صنعتی با قدرت خرید بیش از 1 تریلیون دلار با فعال کردن پرداخت دارایی های دیجیتال باز خواهد کرد. او افزود، این ابتکار همچنین “هاربور را در موقعیت اولیۀ پذیرش قرار می دهد.

در آوریل سال گذشته، یکی از بزرگترین شرکت‌های املاک و مستغلات در ایالات متحده – Caruso – به مستاجران خود اجازه داد تا در صورت تمایل، اجاره بها را با بیت کوین بپردازند. این شرکت همچنین مبلغ نامشخصی را در بیت کوین به عنوان بخشی از استراتژی مدیریت خزانه داری خود سرمایه گذاری کرد.

چند ماه بعد، Arte Surfside – ساختمانی که دارای املاک لوکس در ساحل میامی است . یکی از آپارتمان های کنار اقیانوس خود را به قیمت 22.5 میلیون دلار فروخت. این معامله به گران ترین تراکنش مسکونی پرداخت شده با دارایی های دیجیتال تبدیل شد. با این حال، مشخص نشد که خریدار از چه نوع ارز دیجیتال استفاده کرده است.

متعاقباً، در ماه سپتامبر، شرکت مدیریت املاک مستقر در نیویورک – Magnum Real Estate Group – اعلام کرد که بیت کوین (BTC) را به عنوان روش پرداخت برای فروش یک مرکز خرید در منهتن می پذیرد. اگر شخصی تصمیم بگیرد از ارز دیجیتال اصلی به عنوان وسیله پرداخت استفاده کند، رکورد قبلی را خواهد شکست زیرا ارزش این دارایی 29 میلیون دلار است.

Related Posts

Leave a comment