شرکت تجاری پیشرو ژاپنی Mitsui & Co در حال برنامه ریزی برای راه اندازی یک ارز دیجیتال متصل به طلا به قیمت ین است.

photo_2022-02-05_17-13-09

ارز دیجیتال با نام ZipangCoin (ZPG) که اولین نوع در ژاپن است، محصول میتسویی و صرافی فلزات لندن است.

ارزش یک ZPG منفرد معادل یک گرم طلا خواهد بود که توسط Sumitomo Mitsui Banking پشتیبانی می شود و در اختیار سرمایه گذاران خرد قرار می گیرد.

استیبل کوین پیشنهادی ZPG از طریق صرافی کریپتو میتسویی قبل از عرضه به سایر پلتفرم‌های معاملاتی ارائه می‌شود. قابل ذکر است، ZPG یک پلتفرم تجارت کریپتو را با مشارکت سون بانک ژاپن راه‌اندازی کرد و پس از تایید آژانس خدمات مالی ژاپن (FSA)، صرافی را در دفتر مالی محلی کانتو ثبت کرد.

 Kiyosaki، G. Celente نرخ های بهره را یک کلاهبرداری کامل به شدت تحت فشار قرار می دهند، خواستار سرمایه گذاری در طلا و بیت کوین هستند.

علاوه بر این، ZPG بر روی یک بلاک چین خصوصی کار خواهد کرد که کاربرانی را که در شبکه شرکت می کنند کنترل خواهد کرد.

میتسویی قصد دارد تا اوایل فوریه ارز دیجیتال مبتنی بر طلا را با هدف کاهش ریسک مالی و محافظت در برابر تورم راه اندازی کند. علاوه بر این که به عنوان یک فرصت سرمایه گذاری عمل می کند، این خانه تجاری قصد دارد از ZPG به عنوان یک گزینه پرداخت برای استفاده از طریق یک برنامه تلفن همراه استفاده کند.

علاوه بر این، میتسویی به سایر موسسات مالی در ژاپن می‌پیوندد تا بر روی عرضه استیبل کوین تمرکز کند. سال گذشته، کنسرسیومی متشکل از 74 شرکت به رهبری میتسوبیشی UFJ از آزمایش DCJPY، یک ارز دیجیتال مبتنی بر ین مبتنی بر سپرده بانکی خبر داد.

Related Posts

Leave a comment