شرکت Ledger با The Sandbox برای ترویج آموزش رمزنگاری در متاورس وارد همکاری می شود .

photo_2022-04-04_19-25-40

شرکت فرانسوی کیف پول رمزنگاری Ledger با استفاده از واقعیت مجازی The Sandbox به مردم در مورد امنیت کریپتو آموزش می دهد.
ارائه‌دهنده کیف پول سخت‌افزار ارزهای دیجیتال Ledger با بازی بلاک‌چین The Sandbox برای ترویج آموزش کریپتو در دنیای مجازی خود شریک شده است.
ایان راجرز، مدیر ارشد تجربه لجر، این خبر را در کنفرانس غیرقابل تعویض روز دوشنبه اعلام کرد. او گفت که مشارکت جدید با هدف وارد کردن امنیت به دنیای Sandbox و ارائه مکانی در بازی به لجر برای آموزش مردم در مورد کریپتو است.

راجرز از The Sandbox و سباستین بورگت، یکی از بنیانگذاران و افسر عملیات ارشد شرکت، برای این فرصت تشکر کرد و خاطرنشان کرد که Ledger به عنوان بخشی از این مشارکت، Ledger Nanos سفارشی را در اختیار دارندگان SAND قرار می دهد.

راجرز در بیانیه ای اختصاصی برای کوین تلگراف خاطرنشان کرد که مهم ترین بخش این همکاری آموزش مردم در زمینه امنیت خواهد بود. او بیان کرد:

واقعیت این است که افراد تحصیل‌کرده به مشتریان لجر تبدیل می‌شوند، و بنابراین ما فقط می‌خواهیم مطمئن شویم که همه افراد تمام آموزش‌های لازم برای ایمن بودن و مدیریت صحیح این حق باورنکردنی و آزادی خود را که دارند، دارند.
«حضور شخصی واقعاً به شما آزادی شخصی می‌دهد، اما مسئولیتی نیز دارد. راجرز اضافه کرد که باید آن را بسیار جدی بگیرید تا آن را حفظ کنید و آن را از دست ندهید.

“حضانت شخصی واقعاً به شما آزادی شخصی می دهد، اما این یک مسئولیت نیز است. شما باید آن را بسیار جدی بگیرید تا این حق را حفظ کنید و آن را از دست ندهید.”
یکی از سخنگویان لجر به کوین تلگراف گفت که این شرکت قصد دارد جزئیات بیشتری را در مورد این مشارکت در تاریخ بعدی اعلام کند.

Related Posts

Leave a comment