شورای اتحادیه اروپا MiCA را برای مقررات شفاف کریپتو تصویب کرد.

IMG_20230516_164219_824

وزرای دارایی شورای اتحادیه اروپا به تصویب قانون بازارهای دارایی های رمزنگاری قاره پس از تصویب به اتفاق آرا چارچوب های قانونی جدید رای دادند.

اعضای شورای اتحادیه اروپا آخرین چراغ سبز را در مورد قانون بازارهای مورد انتظار در دارایی های رمزنگاری (MiCA) پس از فرآیند رای گیری در 16 می نشان دادند.27 وزرای دارایی به نمایندگی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا به تصویب لایحه MiCA و همچنین اصلاحاتی در تعدادی از مقررات و دستورالعمل‌های مربوط به قانون جدید رأی دادند.

 دو قانون دیگر، از جمله مقررات مربوط به اطلاعات همراه با انتقال وجوه و دارایی‌های رمزنگاری خاص، توسط پارلمان اتحادیه اروپا همراه با تصویب MiCA به تصویب رسید.پارلمان اروپا در 20 آوریل قانون MiCA را رسماً تصویب کرد و راه را برای تصویب نهایی توسط شورای اروپا قبل از اعمال پارامترهای نظارتی هموار کرد.

 این قانون دستورالعمل‌ها و الزامات نظارتی روشنی را برای استفاده از ارزهای دیجیتال و خدمات و فعالیت‌های مرتبط در سراسر اتحادیه اروپا تعیین می‌کند. دامنه این قانون طیفی از ارزهای دیجیتال، دارایی های دیجیتال، توکن های ابزار و استیبل کوین ها را در بر می گیرد.

Related Posts

Leave a comment