شیبااینو اکنون برای 4.5 میلیون کاربر از طریق پرداخت Wirex قابل دسترسی است.

IMG_20220307_154523_351

صرافی Wirex اکوسیستم خود را گسترش داده است تا به 4.5 میلیون کاربر امکان دسترسی به Shiba Inu (SHIB) را در کنار پنج توکن دیگر شامل Terra (LUNA)، Cosmos (ATOM)، بیت کوین کش (BCH)، (OXT) و Enjin Coin (ENJ) بدهد. ). با این حرکت، کاربران Wirex می‌توانند توکن‌های Shiba Inu را در برنامه، کیف پول و پلتفرم‌های پرداخت دریافت، ارسال، ذخیره و مبادله کنند.

صرافی Wirex، یک پلت فرم پرداخت دیجیتال در سراسر جهان، در سال 2014 توسط مدیران عامل و بنیانگذاران پاول ماتویف و دیمیتری لازاریچف ایجاد شد. این شرکت ادعا می‌کند که اولین کارت پرداخت با قابلیت رمزنگاری را ایجاد کرده است که به کاربران اجازه می‌دهد در سال ۲۰۱۵ ارزهای دیجیتال و سنتی را در زندگی واقعی خرج کنند.
Wirex که بیش از 4.5 میلیون مشترک در 130 کشور جهان از جمله ایالات متحده دارد، به کاربران این امکان را می دهد که به راحتی چندین ارز را به صورت آنی ذخیره، خرید و مبادله کنند.

ارائه‌دهنده خدمات پرداخت BitPay اخیراً اعلام کرده است که شرکت انرژی استرالیایی 1st Energy اکنون ارزهای رمزنگاری شده، از جمله Shiba Inu را از طریق BitPay می‌پذیرد.
تیم شیبا اینو به تازگی یک همکاری جدید با برچسب مد جان ریچموند امضا کرده است. این مشارکت منجر به راه اندازی یک مجموعه مد در قالب 10000 توکن غیر قابل تعویض (NFT) خواهد شد. نسخه های فیزیکی این توکن ها در هفته مد میلان ارائه خواهد شد.

Leave a comment