شیبااینو و Dogecoin اکنون توسط برنامه موبایل AMC پشتیبانی می شود.

photo_2022-04-16_14-54-58

طبق اطلاعیه ای که توسط مدیر عامل آدام آرون منتشر شد، اپلیکیشن رسمی موبایل AMC Theatres، بزرگترین زنجیره سینماهای زنجیره ای جهان، اکنون به کاربران اجازه می دهد تا با کمک Shiba Inu و Dogecoin بلیت خریداری کنند.
کاربران باید برنامه خود را به آخرین نسخه خود به روز کنند تا با دو سکه بزرگ میم پرداخت کنند.
همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، AMC سرانجام در اوایل ماه مارس با کمک پردازنده پیشرو پرداخت ارزهای دیجیتال BitPay، پشتیبانی از Shiba Inu و Dogecoin را در وب سایت خود اضافه کرد.

این شرکت تصمیم گرفت این دو ارز دیجیتال را در اواخر سال 2021 پس از برگزاری نظرسنجی‌های آرون در توییتر به منظور سنجش تقاضا بپذیرد.
بیلی مارکوس، یکی از بنیانگذاران Dogecoin، پیشنهاد کرده است که غول سینما نیز باید اعداد استفاده را به اشتراک بگذارد تا میزان محبوبیت گزینه های پرداخت جدید را بسنجد. مارکوس معتقد است که چنین حرکتی می تواند با ترویج “خرید رقابتی” تقاضای بیشتری را تحریک کند.
سینماهای زنجیره‌ای که سهام آن در اوایل سال 2021 به محبوب ترین معامله گران «یولو» تبدیل شد، به تصمیمات غیرمتعارف خود معروف است. ماه گذشته، این شرکت با خرید سهام یک شرکت استخراج طلا مستقر در نوادا، جامعه سرمایه گذاری را متحیر کرد.

Related Posts

Leave a comment