شیبااینو Shiba Inu و سایر ارزهای دیجیتال اکنون توسط Ubersmith از طریق BitPay پذیرفته شده است.

photo_2022-04-12_20-18-05

و Ubersmith، یک شرکت نرم افزار مدیریت اشتراک مستقر در نیویورک، اکنون Shiba Inu را از طریق پشتیبانی BitPay می پذیرد.

این بدان معناست که کاربران سیستم صورت‌حساب Ubersmith اکنون می‌توانند پرداخت‌ها را در Shiba Inu و همچنین سایر ارزهای دیجیتالی که BitPay پشتیبانی می‌کند، مانند بیت‌کوین (BTC)، بیت‌کوین کش (BCH)، اتریوم (ETH)، DogeCoin (DOGE)، لایت‌کوین بپذیرند. (LTC)، بیت کوین پیچیده (WBTC) و استیبل کوین های ثابت با دلار (BUSD، DAI، GUSD، USDC و USDP).

این ارزها علاوه بر سایر ارزهای مورد استفاده مشتریان Ubersmith در سراسر جهان هستند. پشتیبانی از BitPay به‌عنوان یک افزونه به مجموعه نرم‌افزاری Ubersmith میزبان یا خود میزبان ارائه می‌شود که صورت‌حساب را همراه با مالیات، تخفیف و اعتبار حساب ارائه می‌دهد.

کرت دانیل، مدیر عامل Ubersmith گفت: با افزایش محبوبیت ارزهای دیجیتال، ما می خواهیم این گزینه را علاوه بر ارزهای دیگری که پشتیبانی می کنیم در اختیار کاربران خود قرار دهیم.

Ubersmith راه‌حل‌های صورت‌حساب، زیرساخت‌ها و فروش بلیط را به سازمان‌ها ارائه می‌کند و خدمات آن توسط بیش از ۱۰۰ شرکت در شش قاره استفاده می‌شود. مشتریان Ubersmith بر اساس گزارش‌ها شامل Digital Realty، Namecheap، Sitey و WOW هستند.

BitPay رسماً از اواخر سال 2021 پشتیبانی از کوین Shiba Inu را آغاز کرد، که اجازه می داد SHIB را در صدها تاجر BitPay که در آن Shiba Inu پذیرفته می شود، خرج کنید. SlingTV، American Cancer Society، Newegg، Menufy، Carolina Hurricanes و Twitch از جمله شرکت‌های بزرگی هستند که در حال حاضر SHIB را از طریق BitPay می‌پذیرند.

در همین حال، پذیرش ارزهای دیجیتال همچنان در حال افزایش است. یک نظرسنجی اخیر توسط صرافی رمزنگاری جمینی، شتاب قوی پذیرش کریپتو را نشان می‌دهد زیرا تقریباً 50 درصد از دارندگان ارزهای دیجیتال سال گذشته به بازار پیوستند.

Related Posts

Leave a comment