صرافی ارزدیجیتال Gemini در میان عدم قطعیت نظارتی ایالات متحده دفتر مرکزی اروپا را در ایرلند راه اندازی می کند .

IMG_20230528_102455_044

 صرافی Crypto Gemini یک دفتر مرکزی جدید اروپایی پیدا کرده است زیرا تنظیم‌کننده‌ها در ایالات متحده همچنان نسبت به صنعت دارایی دیجیتال خصمانه هستند.

 روز پنجشنبه، کامرون وینکلووس، که با برادر دوقلویش تایلر، صرافی را تأسیس کرد، اعلام کرد که شرکت او یک دفتر مرکزی منطقه ای در ایرلند راه اندازی خواهد کرد.

 دیدار عالی امروز صبح با لئو وارادکار، نخست وزیر ایرلند. ما در مورد وعده عمیق کریپتو و اهمیت مقررات عقل سلیم برای تحقق این وعده صحبت کردیم. ما معتقدیم MiCA همان مقررات عقل سلیم است. ما همچنین اعلام کردیم که Gemini ایرلند را مقر اروپایی خود قرار داده است. به جلو!»

 MiCA مخفف عبارت Markets in Crypto Assets Regulation است، یک قانون در اتحادیه اروپا که قوانینی را ارائه می کند که نظارت، حفاظت از مصرف کننده و حفاظت از محیط زیست دارایی های کریپتو را پوشش می دهد. این قانون همچنین شامل اقداماتی علیه سایر جرایم مالی از جمله دستکاری در بازار، پولشویی و تامین مالی تروریسم است. اتحادیه اروپا در اوایل این ماه MiCA را تصویب کرد و این قانون قرار است تا سال آینده اجرایی شود.

وارادکار، نخست وزیر ایرلند، خاطرنشان می کند که Gemini اولین شرکتی است که توسط بانک مرکزی ایرلند به عنوان ارائه دهنده خدمات دارایی مجازی (VASP) ثبت شده است. این برای ایرلند بسیار مهم است زیرا دولت بر نوآوری به عنوان محرک رشد تمرکز می کند. برای جمینی آرزوی موفقیت دارم در حالی که آنها تیم خود را در ایرلند می سازند. تصمیم جمینی برای استقرار در ایرلند، پیشنهاد رقابتی ما برای بخش خدمات مالی بین‌المللی را برجسته می‌کند. ما افتخار می کنیم که چگونه از 60 کارمند در دوبلین 30 سال پیش، به حدود 56000 نفر در سراسر کشور که امروزه در بخش امور مالی مشغول به کار هستند، افزایش یافته است.

 جمینی در حال گسترش فراتر از ایالات متحده است زیرا صرافی‌های ارزهای دیجیتال رقیب با نظارت دقیق‌تری از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) روبرو هستند.

Related Posts

Leave a comment