ثبت نام

صرافی ارزهای دیجیتال Bybit بازار NFT خود را راه اندازی کرد.

photo_2022-01-20_13-55-54
ب

صرافی محبوب ارزهای دیجیتال Bybit بازار توکن های غیرقابل تعویض خود را راه اندازی کرده است، پلتفرمی که به کاربران امکان دسترسی به دنیای NFT، GameFi و متاورس را می دهد.این صرافی در اطلاعیه ای به اشتراک گذاشته شده با CryptoPotato گفت که پلتفرم جدید یک فروشگاه تک مرحله ای است که هدف آن اتصال هنرمندان و مجموعه داران دیجیتال است.

بن ژو، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Bybit، خاطرنشان کرد که علیرغم شک و تردیدهایی که در مورد سرمایه گذاری در NFT وجود دارد، این ابتکار امکان مشارکت افراد بیشتری را در مالکیت دیجیتال فراهم کرده است. همچنین به سازندگان محتوا حق مالکیت و کنترل بر آثارشان را می دهد.

او افزود: «ما از ارائه یک پلتفرم برتر NFT برای کاربران Bybit هیجان‌زده هستیم تا بتوانند بخشی از ایجاد یک بازار جدید و دنیای جدید به نام متاورس باشند».

طبق گفته این صرافی، این پلتفرم – با نام Bybit NFT Marketplace – عملکرد متفاوتی نسبت به سایر فروشگاه های NFT موجود خواهد داشت.

مشتریان Bybit قبل از خرید و فروش NFT نیازی به اتصال کیف پول خارجی خود به پلتفرم ندارند. درعوض، آنها می توانند کلکسیون های دیجیتالی را مستقیماً از حساب های لحظه ای خود معامله کنند.

علاوه بر این، بای بیت گفت که از NFT ها از بلاک چین های مختلف به عنوان بخشی از تلاش ها برای رفع نیازهای تجاری مشتریانش پشتیبانی خواهد کرد.

صرافی مستقر در ایالات متحده خاطرنشان کرد که انجام عملیات بر روی پلت فرم برای همه، صرف نظر از سطح تجربه آنها آسان خواهد بود.

برای شروع کار، بای‌بیت گفت که کمپین‌هایی را راه‌اندازی می‌کند که برخی از داغ‌ترین مجموعه‌های دیجیتالی Monster Galaxy، ONBD و Realy را ارائه می‌کنند.

جدای از فهرست کردن مجموعه‌های این سه متصدی، صرافی خاطرنشان کرد که در آینده، از راه‌اندازی NFT‌های انحصاری از هنرمندان آینده و هنرمندان مشهور نیز پشتیبانی می‌کند، با چندین جعبه رمز و راز که در دسترس شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد.

<div id="sabavision_zone_10118-Z909_plate"></div>sidebar_ads

تبدیل ساعت و تاریخ

Choose Date & Time:
- :
From Timezone:
To Timezone:
Converted Time:

مارا دنبال کنید

  • Twitter
  • telegram
  • inestagram

ساعت جهانی

  • USA/New York
  • UK/London
  • UTC
  • IRN/Tehran