صرافی برتر کانادایی کریپتو XRP را در میان نگرانی های نظارتی موجود حذف می کند.

photo_2021-12-07_14-01-00

اولین مهلت برای تعلیق نقل و انتقالات XRP و USDT تعیین شده است که تا 20 دسامبر در ساعت 11:59 شب به وقت شرقی غیرفعال خواهد شد. با ارسال مرحله اول حذف از فهرست، کاربران نمی توانند XRP یا USDT را به صرافی  نیوتن ارسال کنند. علاوه بر این، فاز دوم شامل تعلیق خدمات تجاری برای XRP و USDT است که تا 31 دسامبر اجرا خواهد شد. در نهایت، تا 15 ژانویه، معامله گران نمی توانند وجوه XRP و USDT خود را برداشت کنند و به نوبه خود فرآیند حذف از فهرست را انجام دهند.

جامعه XRP در سرتاسر جهان دچار وحشت شده است، و به نظر می رسد که دعوای حقوقی XRP در حال انجام به سمت یک توافق تحت تأثیر SEC کشیده شده است. با توجه به تغییر در دامنه امتیاز فرآیند مشورتی (DPP)، با اشاره به تصمیم 29/11 ایالات متحده، دادگاه به هر دو طرف دستور داد تا در 8 دسامبر، توضیحات تکمیلی را در مورد درخواست متهمان برای اجبار ارائه کنند. 

با این حال، با تمدید مهلت های پرونده یکی پس از دیگری، تنها قربانیان دارندگان XRP با وجوه مسدود شده هستند. در ماه اکتبر، وکیل دیتون، که وضعیت amici curiae را به دست آورده است، به نمایندگی از جامعه XRP به دادگاه مراجعه کرد و با توجه به اینکه تعداد زیادی از دارندگان XRP  خود را در کیف پول های سرد دارند، هرگونه تمدید بیشتر را رد کرد. دارندگان XRP به دلیل دعوای جاری نمی توانند وجوه خود را به هیچ وجه لمس کنند، از جمله عدم توانایی در برداشت. علاوه بر این، اکثر صرافی‌های رمزنگاری XRP را از فهرست حذف کرده‌اند و تعامل جامعه با توکن را غیرممکن می‌کند.

Related Posts

Leave a comment