صرافی مشتقات کوین بیس قرار است معاملات آتی BTC و ETH را عرضه کند.

IMG_20230603_102534_488

اندازه قراردادهای صرافی مشتقات کوین بیس در اندازه نهادی 1 بیت کوین و 10 اتر خواهد بود.

از آنجایی که صنعت ارزهای دیجیتال با چالش‌های نظارتی در ایالات متحده مواجه است، صرافی عمومی رمزارز Coinbase در حال پیشبرد قراردادهای آتی خود است.در 1 ژوئن، کوین بیس برنامه های خود را برای معرفی بیت کوین فاش کرد: قراردادهای آتی در 5 ژوئن از طریق بورس اوراق بهادار تحت نظارت کمیسیون معاملات آتی کالا. هدف قراردادهای آتی سرمایه گذاران نهادی خواهد بود.

 طبق گفته Coinbase، قراردادهای به‌اندازه سازمانی جدید اعلام‌شده دارای اندازه مشخصی از ۱ بیت‌کوین و ۱۰ اتر خواهند بود. این اندازه‌بندی برای این منظور است که مشتریان را قادر می‌سازد تا به طور مؤثری در معرض بازار قرار بگیرند. تصمیم برای راه‌اندازی این محصولات ناشی از بازخوردی بود که صرافی پس از معرفی قراردادهای آتی نانو بیت کوین و قراردادهای آتی نانو اتر دریافت کرد.

 در 2 می، کوین‌بیس اقدام استراتژیک خود را برای راه‌اندازی یک بورس مشتقات در برمودا اعلام کرد که نشان‌دهنده گامی در استراتژی توسعه بین‌المللی آن است. این صرافی به معامله گران این امکان را می دهد تا از طریق قراردادهای آتی دائمی در مورد قیمت بیت کوین و اتریوم درگیر گمانه زنی شوند. این قراردادها اهرمی تا 5 برابر را ارائه می دهند و به معامله گران این امکان را می دهند که قرار گرفتن در معرض تغییرات احتمالی قیمت را افزایش دهند. کوین بیس در این اطلاعیه اشاره کرده است که تمام معاملات انجام شده در صرافی با کوین USD Circle تسویه خواهد شد.

Related Posts

Leave a comment