صرافی AAX برنامه توسعه و به روز رسانی استراتژی را برای جامعه خود ارائه می دهد

photo_2021-12-20_22-00-25

صرافی دارایی‌های دیجیتال AAX با فناوری LSEG، برنامه‌های خود را برای توسعه آینده و استراتژی رشد خود برای سال 2022 منتشر کرده است. این شرکت به‌روزرسانی را برای جامعه ارائه کرد و سپس آینده پروژه را ترسیم کرد.

AAX مجموعه کاملی از راه حل ها را برای معامله گران و سرمایه گذاران، از جمله هنرمندان NFT و شرکت کنندگان فعال در صنعت ارزهای دیجیتال ارائه می دهد. استراتژی صرافی برای آینده نشان می دهد که این صرافی قصد دارد با گسترش پیشنهادات خود در بازارهای جدید و تسریع پذیرش کریپتو به سمت جلو حرکت کند.

پلتفرم معاملاتی به کاربران خود در مورد نهاد سنگاپوری که توسط تنظیم کننده این کشور معافیت داده شده است، اطلاع می دهد. این معافیت به صرافی ها اجازه می دهد تا با ارائه خدمات کریپتو به کریپتو برای کاربران، به طور کامل در کشور فعالیت کنند.

در مورد مناطق جدید، AAX در حال برنامه ریزی برای گسترش کامل به بازار اروپا است و در حال حاضر در حال ایجاد عملیات جدید در بازارهای سراسر منطقه است که شامل ثبت نام به عنوان یک نهاد، راه اندازی یک مکان فیزیکی و اجرای طرح های استخدام است.

AAX همچنین با سه برابر کردن تعداد کارمندان جهانی در سال 2022 به رشد خود کمک می کند. AAX در حال حاضر برای هر کسی که علاقه ای به ارزهای دیجیتال بدون توجه به سابقه حرفه ای خود دارد، باز است. این شرکت مشتاقانه به دنبال ایجاد یک تیم واقعا حرفه ای با کمک برنامه های توسعه بسیار کارآمد است.

Leave a comment