صرافی Bitfinex درها را برای Pepe باز می کند.

IMG_20230523_120205_588

صرافی Bitfinex، یک پلتفرم تجارت دارایی دیجیتال برجسته که انواع ابزارها و خدمات معاملاتی پیشرفته را ارائه می دهد، رسماً اعلام کرده است که قصد دارد توکن Pepe (PEPE) را فهرست کند، که ادای احترام به میم معروف اینترنتی، Pepe the Frog است.

میم کوین که در آوریل 2023 ایجاد شد، به دلیل ویژگی‌های منحصربه‌فردش به سرعت محبوبیت پیدا کرد: سیاست عدم مالیات، مکانیسم سوزاندن برای حفظ کمبود و سیستم توزیع مجدد. هنری چایلد، رئیس توکن ها در Bitfinex گفت: “ممکوین ها به سرعت در حال افزایش محبوبیت هستند. ما هیجان زده هستیم که توکن های PEPE را به اکوسیستم Bitfinex معرفی کنیم.”  

 این سکه را می‌توان در برابر توکن‌های دلار آمریکا و تتر (USDT) معامله کرد. با این حال، Bitfinex به صراحت اعلام کرده است که ساکنان ایالات متحده مجاز به نگهداری، مالکیت یا فعالیت حساب کاربری در پلتفرم خود نیستند. Kraken، یکی دیگر از صرافی های معروف ارزهای دیجیتال، PEPE را نیز به مجموعه خود اضافه کرده است. فهرست PEPE در Bitfinex و Kraken از روند سایر صرافی های قابل توجه، از جمله Binance، OKX، Bitget و KuCoin پیروی می کند که دسترسی به memecoin محبوب را ارائه می دهد. بایننس در حال حاضر بیشترین سهم از حجم معاملات PEPE را با کمی بیش از 30 درصد در اختیار دارد. ورود توکن هایی مانند PEPE علاقه و سرمایه گذاری رو به رشد در memecoin ها را بیشتر نشان می دهد.

Related Posts

Leave a comment