ثبت نام

صرافی CryptoCom اولین صرافی رمزنگاری است که با استانداردهای SOC 2 مطابقت دارد.

IMG_20211124_120900_731
ب

صرافی محبوب کریپتو Crypto.Com به اولین پلتفرم تجارت کریپتو تبدیل شده است که با استانداردهای SOC 2 مطابقت دارد.
CryptoCom مستقر در سنگاپور اعلام کرد که به لطف ممیزی توسط شرکت مشاوره جهانی Deloitte، گواهی SOC 2 را دریافت کرده است. این باعث می‌شود که اولین صرافی ارز دیجیتال باشد که به این استاندارد شناخته شده بین‌المللی در امور مالی سنتی دست یافته است.
طبق یک بیانیه مطبوعاتی اخیر، Crypto.Com ممیزی SOC 2 (کنترل سازمان خدمات) را با موفقیت تکمیل کرده است – یک استاندارد رایج در امور مالی سنتی که نشان دهنده قابل اعتماد بودن رویه ها، سیاست ها و عملیات اطلاعاتی یک شرکت است.
این بدان معناست که Crypto.Com به عنوان امن‌ترین پلتفرم معاملاتی رمزارز موجود و اولین صرافی رمزنگاری که استانداردهای SOC 2 را پاس کرده است، تأیید شده است. پشت حسابرسی Deloitte، یک شرکت بین المللی است که خدمات حسابرسی، مشاوره، مالیات و مشاوره را به برندهای جهانی ارائه می دهد.
این شرکت گفت که رعایت استانداردهای SOC 2 تعهد خود را به حفظ حریم خصوصی و امنیت داده‌ها تأیید می‌کند و به سرمایه‌گذاری در ارتقای پلتفرم خود برای ارائه بالاترین استانداردها در صنعت ادامه خواهد داد.
کریس مارشالک، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Crypto.Com، گفت: «من به انطباق با SOC 2 خود بسیار افتخار می‌کنم و تعهد خود را به امنیت، حفظ حریم خصوصی، و انطباق مقرراتی که از روز اول سنگ بنای تجارت ما بوده‌اند، نشان می‌دهم.
این شرکت در سال جاری به طور مداوم در حال ایجاد مشارکت های جدید بوده است. همانطور که CryptoPotato گزارش داده است، مرکز استیپلز – خانه تیم بسکتبال LA Lakers – به دلیل قرارداد حقوق نامگذاری ۲۰ ساله به ارزش ۷۰۰ میلیون دلار، به Crypto.Com Arena تغییر نام خواهد داد. این انتقال در روز کریسمس در طول یک بازی میزبانی شده رخ می دهد که در آن مرکز توجه مستقیماً روی برند Crypto.Com متمرکز خواهد شد.
CRO، توکن بومی صرافی، در سه ماه گذشته با افزایش بیش از ۴۳۰ درصدی به ارتفاعات باورنکردنی رسیده است. این توکن در حال حاضر با قیمت ۰.۸۵ دلار معامله می شود، با ارزش بازار بیش از ۲۱ میلیارد دلار، پس از افزایش ۷ روزه ۱۰۳.۹۸ درصدی. پس از رسیدن به بالاترین سطح تاریخ، Crypto.Com یک پورتال OTC (Over-the-counter) راه اندازی کرد تا به مشتریان سازمانی و VIP اجازه انجام معاملات بزرگ را بدهد.

<div id="sabavision_zone_10118-Z909_plate"></div>sidebar_ads

تبدیل ساعت و تاریخ

Choose Date & Time:
- :
From Timezone:
To Timezone:
Converted Time:

مارا دنبال کنید

  • Twitter
  • telegram
  • inestagram

ساعت جهانی

  • USA/New York
  • UK/London
  • UTC
  • IRN/Tehran
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x