صرافی LCX 6.8 میلیون دلار در کیف پول گرم از طریق بلاک چین اتریوم ضرر می کند.

photo_2022-01-09_12-41-49

سازش کیف پول داغ با انتقال غیرمجاز هشت نوع توکن ERC-20 از جمله ETH، USDC، LINK و MKR دنبال شد.

صرافی ارز دیجیتال LCX مستقر در لیختن اشتاین، پس از تعلیق موقت تمام سپرده ها و برداشت ها در این پلتفرم، به خطر افتادن یکی از کیف پول های داغ خود را تأیید کرده است.

این هک ابتدا توسط PeckShield، یک شرکت امنیتی بلاک چین، بر اساس انتقال مشکوک توکن های ERC-20 از LXC به کیف پول ناشناخته اتریوم (ETH) شناسایی شد.

به زودی صرافی از دست دادن بسیاری از توکن‌ها از جمله ETH، USD Coin (USDC) و سایر توکن‌ها از جمله توکن LCX داخلی خود، به زودی احتمال خطر کیف پول داغ را تأیید کرد.

بر اساس تحقیقات PeckShield، LCX پس از انتقال موفقیت آمیز هشت نوع توکن که شامل Sandbox (SAND)، Quant (QNT)، Chainlink (LINK)، Enjin Coin (ENJ) و Maker (MKR) توسط هکر بود، مجموعاً 6.8 میلیون دلار را از دست داد.

در زمان نگارش این مقاله، LCX هیچ برنامه‌ای برای کمک به بازگرداندن وجوه دزدیده شده به اشتراک نگذاشته است. با این حال، این شرکت تأیید کرده است که اقدامات امنیتی را برای محافظت از سایر کیف پول ها و دارایی ها انجام می دهد:

در طول این دوره سخت، ما از حمایت مشتریان، سایر صرافی‌ها، کارشناسان امنیتی و جامعه گسترده‌تر ارزهای دیجیتال قدردانی می‌کنیم.

گزارش اخیر پلتفرم امنیتی ImmuneFi نشان می‌دهد که شرکت‌های رمزنگاری در سال ۲۰۲۱ بیش از ۱۰.۲ میلیارد دلار به دلیل هک، کلاهبرداری و سایر فعالیت‌های مخرب متحمل ضرر شده‌اند.

Related Posts

Leave a comment