صرافی OKX هفتمین گزارش PoR را با 10 میلیارد دلار دارایی های رمزنگاری منتشر می کند.

IMG_20230530_123015_749

صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در سیشل، OKX، هفتمین گزارش اثبات ذخایر (PoR) خود را در راستای تلاش‌ها برای پیشبرد استانداردهای صنعتی جدید شفافیت و اعتماد در جامعه ارزهای دیجیتال منتشر کرد.

 گزارش جدید نشان می‌دهد که OKX دارای ذخایر 10 میلیارد دلاری در بیت‌کوین (BTC)، اتر (ETH)، تتر (USDT) و سایر دارایی‌ها است.

 حسابرسی، که در 19 مه 2023 به پایان رسید، نشان می‌دهد که نسبت‌های ذخیره فعلی OKX برای BTC 103٪، برای ETH 103٪ و برای USDT 103٪ است. PoR همچنین 19 دارایی رمزنگاری پرکاربرد دیگر مانند USD Coin (USDC)، Ripple (XRP)، Dogecoin (DOGE)، Solana (SOL) و Tron (TRX) را پوشش می‌دهد.

 از ماه آوریل، کاربران می‌توانند به‌طور مستقل از طریق فناوری استدلال شفاف دانش مقیاس‌پذیر Zero-Knowledge (zk-STARK) اعتبار OKX را تأیید کنند. فناوری zk-STARK موجودی حساب سایر طرف‌ها را مخفی نگه می‌دارد و از این طریق از حریم خصوصی آنها محافظت می‌کند.

 صرافی رمزارز در ماه مارس قصد خود را برای اجرای ارتقای فناوری zk-STARK اعلام کرد تا کاربران بتوانند با مقایسه ارزش خالص دارایی‌های کاربر با ذخایر مبادله بررسی کنند که تمام سپرده‌های مشتریان به حساب می‌آید.

 شایان ذکر است که ارزش دلاری ذخایر BTC، ETH و USDT OKX در ماه مه در مجموع 400 میلیون دلار از 10.4 میلیارد دلار منتشر شده در آوریل کاهش یافته است. با این حال، این رقم 33 درصد بیشتر از ذخیره ژانویه است، زمانی که OKX 7.5 میلیون دلار دارایی را گزارش کرد.

مدیر Lennix Lai، مدیر بازرگانی جهانی OKX، گفت:در حالی که OKX به تلاش خود برای شفافیت در صنعت کریپتو ادامه می‌دهد، ماموریت توسعه خود را آغاز کرده است، به این امید که به مکان‌های دیگر گسترش یابد.

Related Posts

Leave a comment