صرافیOKX معاملات Cardano (ADA) را برای هنگ کنگ امکان پذیر می کند.

IMG_20230525_133700_850

صرافیOKX، یک صرافی مشهور ارزهای دیجیتال، در یک حرکت مهم به سمت دسترسی گسترده‌تر به دارایی‌های دیجیتال، فهرستی از 16 ارز دیجیتال اصلی را اعلام کرده است که اکنون در دسترس کاربران خرده‌فروشی خود در هنگ کنگ است.

این فهرست طیف متنوعی از توکن‌ها را شامل می‌شود، از جمله بیت‌کوین، اتریوم، کاردانو، پالیگان، سولانا، پولکادوت، یونی‌سواپ، چین لینک، سندباکس، لایت‌کوین، آوالانچ، آکسی اینفینیتی، اتم، استلار لومن، تتر و کوین USD.

کاربران در هنگ کنگ اکنون می توانند مستقیماً این دارایی های دیجیتال را از طریق پلت فرم OKX خریداری، بفروشند یا تبدیل کنند. این شامل تراکنش‌های انجام شده با دلار هنگ کنگ (HKD)، از طریق تجارت همتا به همتا (P2P)، یا با استفاده از گزینه‌های پرداخت محبوب مانند ApplePay، Visa یا Mastercard از طریق ارائه‌دهندگان شخص ثالث می‌شود.

 این انتخاب جدید از توکن ها مطابق با الزامات نظارتی هنگ کنگ است، که تصریح می کند ارزهای رمزنگاری شده ارائه شده به سرمایه گذاران خرد باید در یکی از دو شاخص اصلی راه اندازی شده توسط موسسات مالی سنتی گنجانده شوند و حداقل 12 ماه در گردش بوده اند. این همسویی با چارچوب نظارتی محلی به OKX اجازه می دهد تا حضور خود را در هنگ کنگ مستحکم کند و محیطی سازگار و امن را برای کاربران تضمین کند.جالب است که بیت‌کوین کش (BCH)، یکی از توکن‌های موجود در شاخص ورودی معمولی، در فهرست‌های هنگ‌کنگ OKX موفق نشد. با این حال، گنجاندن Axie Infinity (AXS) و Sandbox (SAND)، بسیاری از ناظران صنعت را شگفت زده کرد. این حرکت غیرمنتظره را احتمالاً می‌توان به حمایت دولتی نسبت داد که Animoca، یک بازیگر کلیدی در توکن غیرقابل تعویض (NFT) و فضای بازی، در هنگ کنگ دریافت می‌کند.

 همانطور که چشم انداز دارایی های دیجیتال تکامل می یابد، چارچوب های نظارتی نیز تغییر می کند و صرافی های ارزهای دیجیتال مانند OKX به طور مداوم در حال تطبیق با این استانداردها هستند.

Related Posts

Leave a comment