طرفداران Shiba Inu (SHIB) خوشحال می شوند: بتای عمومی Shibarium این هفته راه اندازی می شود.

photo_2023-03-08_12-54-49

علاقه مندان به Shiba Inu با استقبال زیادی روبرو هستند زیرا نسخه بتا عمومی مورد انتظار Shibarium قرار است این هفته راه اندازی شود. این اعلامیه در توییتر توسط حساب رسمی Shib منتشر شد که از دنبال کنندگان خود خواست برای جزئیات بیشتر در مورد نحوه دسترسی به وب سایت بتا با ما همراه باشید.

نسخه بتا عمومی نقطه عطفی برای پروژه Shibarium است که توسط توسعه دهنده اصلی Shiba Inu (SHIB) Shytoshi Kusama رهبری می شود. هدف این پلت فرم یک راه حل لایه 2 است که طیف وسیعی از مزایای را برای جامعه SHIB فراهم می کند، از جمله تراکنش های سریع تر و ارزان تر، مقیاس پذیری بیشتر و امنیت افزایش یافته. تبلیغات راه‌اندازی نسخه بتا عمومی پس از ماه‌ها توسعه و آزمایش توسط تیم Shibarium انجام می‌شود که به‌طور خستگی‌ناپذیر تلاش کرده‌اند تا اطمینان حاصل کنند که این پلتفرم برای استفاده عمومی آماده است.

مدیر عامل مرتبط Ripple می‌گوید صنعت کریپتو باید اعتماد را بازسازی کند در مرحله بتا، کاربران می‌توانند ویژگی‌های مختلف پلتفرم را آزمایش کنند و در مورد هر مشکلی که با آن مواجه می‌شوند، بازخورد خود را به تیم ارائه دهند. شایان ذکر است که نسخه بتا Shibarium فقط برای اهداف آزمایشی خواهد بود و کاربران نباید از آن برای هیچ تراکنش تجاری استفاده کنند. این تیم همچنین به کاربران هشدار داده است که مراقب کلاهبردارانی باشند که ممکن است از راه اندازی نسخه بتا عمومی سوء استفاده کنند.

خبر راه‌اندازی بتا عمومی با هیجان جامعه SHIB روبرو شده است که آن را گامی رو به جلو برای پروژه می‌دانند. انتظار می‌رود راه‌اندازی Shibarium منجر به پذیرش بیشتر SHIB شود و به تثبیت موقعیت آن به عنوان یک ارز دیجیتال پیشرو کمک کند. همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، توسعه دهنده برتر Shiba Inu اخیراً یک وب سایت و سیستم ورودی جدید مرتبط با Shibarium را معرفی کرده است. هدف مکانیسم ثبت نام حمایت از افرادی است که مایل به مشارکت در پروژه هستند و کمک به تیم توسعه دهنده برای شناسایی و جفت کردن بهترین پروژه ها با کمک مناسب.

Related Posts

Leave a comment