ثبت نام

طلای رمزنگاری شده (PAXG) به یکی از سودآورترین دارایی های بازار در طول اصلاح تبدیل می شود.

photo_2022-05-19_19-04-42
ب

با افت شدید ارزهای دیجیتال و بازارهای سنتی، طلا به گزینه ایده آلی برای مهار ثروت و جلوگیری از ضررهای تورمی تبدیل شده است. بازار کریپتو همیشه راه حلی برای سرمایه‌گذارانی داشته است که بدون ترک صنعت دارایی‌های دیجیتال، که سودآورترین دارایی در بازار است، در طلا سرمایه‌گذاری می‌کنند.
راه اصلی برای قرار گرفتن در معرض طلا و در عین حال باقی ماندن در اکوسیستم بازار ارزهای دیجیتال، محصول Paxos با علامت PAXG است. PAXG یک توکن است که توسط طلای واقعی با نسبت ۱:۱ پشتیبانی می شود. در اصل، خرید ۱ اونس. ارزش PAXG معادل داشتن یک شمش طلای واقعی است.

PAXG بیان می کند که هر سرمایه گذار می تواند توکن های خود را با شمش های طلای واقعی بدون هیچ مشکلی مبادله کند. با این حال، TRUST برای واجد شرایط شدن برای مبادله، به مالکیت مقدار معینی توکن نیاز دارد.

توکن PAXG در حال حاضر پنجمین دارایی سودآور در بازار ارزهای دیجیتال در بین ۷۵ سکه و توکن برتر بر اساس ارزش بازار است. رتبه اول به ارز دیجیتال Tron (TRX) می رسد که پس از انتشار استیبل کوین الگوریتمی USDD همچنان توجه سرمایه گذاران را به خود جلب می کند.

از آنجایی که PAXG حرکت طلا را در بازار با نسبت ۱:۱ تقلید می‌کند، رشد ۱.۵ درصدی آن در بازار را می‌توان به دلیل نوسان بسیار کم طلا در مقایسه با تقریباً هر نوع دارایی دیجیتال، “قابل توجه” در نظر گرفت.

مدیران ثروت و اقتصاددانانی مانند پیتر شیف انتظار دارند که طلا به دلیل افزایش تورم در ایالات متحده و اصلاح گسترده در بازار ارزهای دیجیتال که عمدتاً از شاخص هایی مانند NASDAQ و S&P500 پیروی می کند، بهتر از اکثر دارایی ها در بازارهای دیجیتال و سنتی عمل کند.

<div id="sabavision_zone_10118-Z909_plate"></div>sidebar_ads

تبدیل ساعت و تاریخ

Choose Date & Time:
- :
From Timezone:
To Timezone:
Converted Time:

مارا دنبال کنید

  • Twitter
  • telegram
  • inestagram

ساعت جهانی

  • USA/New York
  • UK/London
  • UTC
  • IRN/Tehran