غول ماینینگ چینی Mclouds Cloud تا 31 دسامبر عملیات خود را در سرزمین اصلی چین متوقف می کند!

IMG_20211018_132049_414

پایگاه خبری بلاک چین 8BTCnews در توییتی نوشت که یکی از بزرگترین شرکت های میزبانی معدنچی در چین ، Mclouds ، خدمات خود را برای مشتریان در سرزمین اصلی چین تعطیل می کند و تا 31 دسامبر از منطقه خارج می شود.
یکی دیگر از معدنچیان بزرگ چین را ترک می کند
به نقل از 8BTCnews می گوید امروز ، 18 اکتبر ، معدن Mclouds اعلام کرد که پس از ممنوعیت اخیر فعالیتهای استخراج رمزنگاری و پیش از پایان ماه دسامبر ، دارایی ها و خدمات معدنی خود را از سرزمین اصلی چین خارج می کند. معاملات رمزنگاری شده در کشور
این پلتفرم راه حل هایی برای استخراج بیت کوین و ETH و همچنین Filecoin ارائه می دهد.
همانطور که قبلاً گزارش شده بود ، چین ممنوعیت جدیدی را برای استخراج و معاملات ارزهای رمزنگاری شده وضع کرد و همه معاملات رمزنگاری در این کشور را غیرقانونی اعلام کرد.
چندین صرافی رمزنگاری در حال عقب نشینی ، نقل مکان از چین یا تعطیلی کامل تجارت خود هستند.
همین امر در مورد استخرهای معدن نیز اتفاق می افتد. غول ایجاد کننده معدن Bitmain اعلام کرده است که ارائه ماشین های معدن به مشتریان خود در سرزمین اصلی چین را متوقف می کند. یکی از استخرهای اصلی استخراج آن ، BTC.Com ، از این روش پیروی کرده و غول معدن دیگر Antpool دسترسی به خدمات خود را از آدرس های IP چین متوقف کرده است.
به گزارش CNBC ، ایالات متحده اکنون به طور رسمی به مقصد برتر معدنچیان ترک چین تبدیل شده است. بر اساس این مقاله ، رهبری ایالات متحده در مورد معدنچیان از سپتامبر سال گذشته به میزان 428 درصد افزایش یافته است.
بواز سوبرانو ، کارشناس فین تک از لندن ، به نقل از CNBC ، گفت زمان هایی که چین سهم شیر هش بیت کوین را کنترل می کرد ، عقب افتاده است. اکنون آمریکا جای آن را گرفته است.
برخی از معدنچیان نیز از چین به قزاقستان فرار می کنند ، با این حال ، کارشناسان معتقدند که این فقط یک توقف موقت برای آنها است.
انرژی تأمین شده توسط این کشور بر اساس زغال سنگ است و سال آینده دولت محلی قصد دارد مالیات بر شرکت های استخراج رمزنگاری وضع کند.

Leave a comment