غول پرداخت پی‌پال در نرم‌افزار جدید کیف پول کریپتو Push for Web3 Adoption سرمایه‌گذاری می‌کند.

IMG_20230601_121746_879

غول پرداخت پی پال در جدیدترین سرمایه گذاری خود در فضای دارایی های دیجیتال، میلیون ها دلار را در شرکت کیف پول رمزنگاری مجیک مستقر در سانفرانسیسکو سرمایه گذاری می کند.

 بر اساس بیانیه مطبوعاتی Magic، ارائه‌دهنده کیف پول به‌عنوان یک سرویس (WaaS) ۵۲ میلیون دلار در دور سرمایه‌گذاری استراتژیک به رهبری PayPal Ventures جمع‌آوری کرد.

 آلن دو، یکی از شرکای PayPal Ventures، می گوید. پذیرش انبوه Web3 یک موضوع داغ است و Magic با یک راه حل ایمن و ساده این امر را تسهیل می کند. سرویس ایجاد کیف پول Magic به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا به میلیون‌ها کاربر در برنامه‌های خود و مشتریان داخلی که تازه وارد Web3 هستند دسترسی داشته باشند.

  ما مفتخریم که در Magic سرمایه گذاری می کنیم و معتقدیم که این شرکت به افزایش تعداد موارد استفاده از Web3 در بین مارک های جهانی کمک می کند.

 بر اساس این انتشار، دور تامین مالی همچنین شاهد سرمایه گذاری Cherubic، Synchrony، KX، Northzone و Volt Capital بود که مجموع مبلغی را که Magic جمع آوری کرد به 80 میلیون دلار رساند.

 Magic، یک استارت‌آپ فناوری ۲۰۱۸، زیرساخت کیف پول رمزنگاری غیرقانونی را برای شرکت‌هایی که می‌خواهند تجربه‌ای آسان و امن Web3 را به مشتریان خود ارائه دهند، فراهم می‌کند.

 این شرکت از یک کیت توسعه نرم‌افزار منحصر به فرد (SDK) استفاده می‌کند که به مشتریان اجازه می‌دهد فوراً با استفاده از ایمیل، حساب‌های رسانه‌های اجتماعی یا پیامک‌های موجود خود کیف پول ایجاد کنند. طبق این انتشار، مجیک تا به امروز بیش از 20 میلیون کیف پول منحصر به فرد ایجاد کرده است.

 مشتریان فعلی مجیک شامل تعدادی از شرکت های برند معروف از جمله Mattel، Macy’s، Xsolla و Immutable هستند.

 شان لی، یکی از بنیانگذاران مجیک، می گوید که این بودجه به شرکت امکان می دهد تا حضور خود را در اتحادیه اروپا (EU) و منطقه آسیا و اقیانوسیه (APAC) گسترش دهد. لی می گوید: “با این بودجه جدید، ما بر گسترش عملکرد و امکان استفاده رو به رشد موارد استفاده برای ادامه ارائه ارزش بیشتر به مشتریان خود متمرکز شده ایم. ما همچنین مشتاقانه منتظر ایجاد یکپارچگی عمیق تر در اتحادیه اروپا و APAC هستیم.

 پرونده اخیر پی پال در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) نشان می دهد که این شرکت در سه ماهه چهارم سال 2022 حدود 604 میلیون دلار دارایی دیجیتال از جمله 291 میلیون دلار بیت کوین (BTC) و 250 میلیون دلار اتریوم (ETH) در اختیار داشته است.

Related Posts

Leave a comment