قانونگذاران کارایی استخراج بیت کوین، مسائل گسترده تر سیاست ارزهای دیجیتال را در طول جلسه استماع کنگره بررسی می کنند.

photo_2022-01-21_21-28-30

در 20 ژانویه، کمیته فرعی نظارت و تحقیقات کمیته انرژی و بازرگانی مجلس کنگره ایالات متحده جلسه ای را برای بررسی اثرات زیست محیطی استخراج ارزهای دیجیتال تشکیل داد. علیرغم تمرکز محدود، مکالمه ای که انجام شد – که بسیاری از کارشناسان صنعت آن را به عنوان یک تجربه آموزشی معنادار برای قانونگذاران ارزیابی کردند – به طیفی از موضوعات مرتبط با بلاک چین فراتر از مصرف انرژی پرداخت. 

پس از سخنان افتتاحیه، جلسه با ارائه شهادت شاهدان آغاز شد. برایان بروکس، مدیرعامل Bitfury به این نکته اشاره کرد که تصمیم گیری در مورد مولدترین راه های استفاده از انرژی از قبل تولید شده به عهده بازار است و اظهار داشت که اثبات کار (PoW) مکانیزم توافقی است که برای تولید بلاکچین غیرمتمرکز واقعی مناسب است.

برخی از نمایندگان به دنبال درک بهتری از کارایی های تولید شده توسط استخراج ارزهای دیجیتال بودند تا مشخص کنند که آیا آنها مصرف انرژی مرتبط را توجیه می کنند یا خیر. مک موریس راجرز، نماینده کنگره، در مورد ظرفیت صنعت بلاک چین بزرگتر برای ایجاد مشاغل جدید و محافظت از داده های کاربران جویا شد.

نیل دان، نماینده فلوریدا، زمانی که از برایان بروکس در مورد رابطه بین نصف کردن بیت کوین و کارایی ماینینگ پرسید، دانش پیشرفته ای از اقتصاد بیت کوین را به نمایش گذاشت. دان همچنین اظهار داشت که کشور به هر حال نیاز به تولید انرژی بیشتری دارد و تقویت صنایع نوآورانه مانند استخراج کریپتو استفاده خوبی از این ظرفیت رو به رشد است.

مورگان گریفیث، عضو کنگره، جنبه ژئوپلیتیک استخراج بیت کوین را بررسی کرد و با این فرض نتیجه گرفت که ممنوعیت ماینینگ در چین نه چندان ناشی از نگرانی های مربوط به بهره وری انرژی، بلکه ناشی از بیزاری دولت چین از ایده تمرکززدایی است. مبادله حاصل با گرگوری زرزن منجر به این شد که شاهد بیان داشت که “بیت کوین برابر با آزادی است و مکان های زیادی در جهان وجود دارد که آزادی را دوست ندارند.

در حالی که این استماع به عنوان یک پیشرفت بزرگ شناخته نشد، اکثر ناظران صنعت بر مؤلفه آموزشی صرافی و همچنین نقش آن در پیشبرد گفتگوهای سیاستی حول استخراج ارز دیجیتال تاکید کردند.

در حالی که هیچ چیز در مورد این استماع به خصوص پیشگامانه نبود، اثرات چنین تعاملاتی بین کنگره و صنعت گرایش به ترکیب دارد. نتیجه این است که در طول زمان، مقامات منتخب در مجموعه‌ای از کمیته‌های تخصصی – و نه تنها آن‌هایی که درگیر نظارت مالی هستند – در معرض لفاظی‌ها و استدلال‌های طرفدار صنعت بلاک چین قرار بگیرند.

با این حال، در کوتاه مدت، نباید انتظار داشت که این تعامل منجر به قانون خاصی شود.

Related Posts

Leave a comment