لایت کوین،XRP ،بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال در اولین کافه کریپتو بریتانیا پذیرفته می شوند.

photo_2022-01-14_20-16-24

به گزارش سان،دوج چای آدا، یک کافی شاپ تازه افتتاح شده در غرب لندن، در مسیر پذیرش هفت ارز دیجیتال است.

لیست سکه های پذیرفته شده شامل بیت کوین، اتریوم، XRP، لایت کوین هوریزن و گزینه های دیگر خواهد بود.

طیب شفیق، صاحب کافه، می‌گوید که می‌خواهد ارزهای دیجیتال بیشتری را به دلیل مقیاس‌پذیری صادر شده توسط دو بازیکن بزرگ عرضه کند:هر دو بیت کوین و اتریوم دارای بالاترین سرمایه بازار هستند، اما هزینه های گاز بالایی نیز دارند، بنابراین ما می خواستیم مطمئن شویم که مشتریان بهترین ها را در قبال پول خود دریافت می کنند.

او معتقد است که ارزهای رمزنگاری شده و متاورس نویدهای زیادی دارند و پیش بینی می کند که در آینده به جریان اصلی تبدیل شوند.

شفیق گفت که کسب‌وکار او که به عنوان اولین کافه ارزهای دیجیتال بریتانیا نام‌گذاری می‌شود، به پیشبرد پذیرش کریپتو کمک خواهد کرد.

این کافه همچنین به توکن‌های غیرقابل تعویض پرداخته است و به مشتریان برای خرید NFT خود در بازار راریبل تخفیف مادام العمر ارائه می‌کند.

  صنعت خدمات غذایی فعالانه در تلاش است تا از رشد سریع ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کند. همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، یک رستوران با مضمون ارزهای دیجیتال، که به مشتریان خود ساندویچ های “Dogedogs” و “blockchain” ارائه می دهد، ماه گذشته در فلوریدا راه اندازی شد.

یک اغذیه فروشی مستقر در پاریس در اواخر اکتبر زمانی که شیدایی میم کوین در حال افزایش بود، شروع به پذیرش ارز دیجیتال شیبا اینو کرد.

Related Posts

Leave a comment