لایت کوین شاهد افزایش فعالیت شبکه قبل از هاوینگ است.

IMG_20230531_095647_432

لایت کوین قرار است در اوایل آگوست، سومین پاداش استخراج خود را نصف کند، پس از آن، پاداش هر بلاک پرداختی به ماینرها با 50 درصد کاهش به 6.25 LTC از 12.5 LTC خواهد رسید. با پیشروی به این واقعیت، دوازدهمین دارایی رمزنگاری بزرگ از نظر ارزش بازار اخیراً توانسته است سودهای زیادی کسب کند و قیمت آن را به 92.58 دلار برساند.

 چندین معیار روی زنجیره نیز مثبت شده اند.داده های IntoTheBlock نشان می دهد که لایت کوین ماه قدرتمندی داشته است. از پایان ماه آوریل، تعداد کل آدرس با موجودی “به شدت” افزایش یافته است. در حال حاضر 8.5 میلیون آدرس LTC با موجودی در هفته گذشته وجود دارد.تعداد آدرس‌های جدید و فعال نزدیک به بالاترین رکورد ثبت‌شده در فوریه امسال بوده است. در واقع، آدرس‌های جدیدی که در شبکه Litecoin ایجاد می‌شوند، برای مدت کوتاهی از آدرس‌های جدید بیت‌کوین پیشی گرفتند.

سانتیمنت اخیراً اعلام کرده است که اگر روند افزایش حجم زنجیره‌ای ادامه یابد، پلتفرم رمزنگاری-تحلیلی، نشانه‌ای قوی از این خواهد بود که برخی از بازیگران بزرگ شروع به جهش سرمایه‌گذاری‌های LTC خود در انتظار نصف شدن کرده‌اند.نرخ هش لایت کوین نیز ثابت بوده است. پس از چند افت جزئی، قدرت پردازش اختصاص داده شده به بلاک چین با بیش از 24 درصد افزایش از 573 TH/s در ابتدای سال به ارزش فعلی 712 TH/s رسید. سختی ماینینگ که 25.12 میلیون هش بود، دقیقاً به دنبال نرخ هش است.

رویداد نصف شدن آینده توانسته است بر قراردادهای مشتقات آتی لایت کوین نیز تأثیر بگذارد که بیش از 420 میلیون دلار در سطح جهانی افزایش یافت – که منجر به رشد بیش از 20 درصدی از سال تا به امروز شد

Related Posts

Leave a comment