مدیر ارشد اجرایی می گوید ممنوعیت بیت کوین برای ریپل “فاجعه بار” خواهد بود.

photo_2022-01-16_13-07-44

دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپل، در توییت اخیر خود گفت که ممنوعیت بیت کوین توسط دولت ایالات متحده برای ریپل “فاجعه بار” خواهد بود. همین امر در مورد ارز دیجیتال اتریوم که احتمالاً به عنوان یک امنیت ثبت نشده طبقه بندی می شود، صدق می کند.
توییت شوارتز در پاسخ به موضوع ارسال شده توسط نیک کارتر از Castle Island Ventures منتشر شد که در آن او شرکت بلاک چین مستقر در سانفرانسیسکو را به تلاش فعالانه برای تضعیف دو بزرگترین ارزهای دیجیتال متهم می کند.

براد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل، سابقه نمایش نادرست مصرف انرژی بیت کوین را دارد. آوریل گذشته، او اظهار داشت که XRP 100000 برابر کارآمدتر از بزرگترین ارز دیجیتال است. رئیس ریپل پس از مواجهه با مخالفت جامعه، توضیح داد که او از ممنوعیت بیت کوین حمایت نمی کند.

کریس لارسن، مدیرعامل سابق ریپل، در مورد بیت کوین موضع بسیار تهاجمی تری اتخاذ کرده است. سپتامبر گذشته، او از رگولاتورها خواست تا استخراج‌کنندگان بیت‌کوین را مجازات کنند و مدعی شد که این ارز دیجیتال پرچم‌دار باید با تغییر روش اثبات سهام، از الگوی اتریوم پیروی کند. در ماه دسامبر، او توضیح داد که چگونه شرکت‌های بزرگ ماینینگ ایالات متحده می‌توانند از تغییر کد بسیار نامحتمل در یک پست وبلاگی که به طور گسترده در جامعه ارزهای دیجیتال مورد تمسخر قرار گرفت، سود ببرند.

خود شوارتز به شدت از الگوریتم اثبات کار انتقاد کرده و آن را «بن بست تکنولوژیکی» توصیف کرده است. او همچنین استدلال کرد که بیت کوین به اندازه کافی غیرمتمرکز نیست، که آن را در برابر حمله 51 درصد آسیب پذیر می کند.

در بخش نظارتی، بیت کوین و اتریوم هر دو هدف وکلای ریپل پس از شکایت ایالات متحده به دلیل فروش ثبت نشده XRP توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار در دسامبر گذشته، قرار گرفتند.

خود گارلینگ هاوس ادعا کرد که اتر به دلیل رفتار ناعادلانه توانسته است از XRP پیشی بگیرد.

ریپل معتقد است که حل و فصل پرونده‌ای که از نزدیک تحت نظر است، می‌تواند وضوح نظارتی را ارائه دهد.

Related Posts

Leave a comment