مدیر عامل Ripple به رئیس سابق SEC انتقاد کرد.

IMG_20211225_103851_282

برد گارلینگ هاوس، مدیر عامل ریپل، انتقاد خود را از مقاله منتشر شده توسط جی کلیتون، رئیس سابق کمیسیون بورس و اوراق بهادار، دو چندان کرده است.

گارلینگ هاوس در نامه‌ای که اخیراً منتشر شده، مقاله کلیتون را «به‌طور حیرت‌انگیز کنایه‌آمیز» توصیف می‌کند.

رئیس ریپل در ادامه این صنعت را به سرکوب نوآوری با اقدامات اجرایی خود علیه یکی از شرکت های پیشرو در صنعت ارزهای دیجیتال متهم کرد:

آقای کلایتون در دوران ریاست جمهوری صنعت کریپتو را خفه کرد، اما اکنون از دولت می خواهد که پذیرش این فناوری را تسهیل کند.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، کلایتون توسط جامعه XRP به خاطر مقاله طرفدار ارز رمزنگاری‌شده‌اش که باعث توکن‌سازی سیستم پرداخت ایالات متحده به منظور همگام شدن با چین و سایر نقاط جهان شده بود، مورد سوء استفاده قرار گرفت.

رئیس سابق SEC پس از اینکه مشاور در دو شرکت متمرکز بر ارزهای دیجیتال شد، موضعی دوستدار رمزگذاری اتخاذ کرد.

گارلینگ هاوس به نامه ای از سوی جوزف گراندفست، کمیسر سابق SEC اشاره کرد که در آن او آژانس را به خاطر طرح دعوی علیه ریپل هشدار داد.

گراندفست، که توسط رئیس جمهور جمهوری، رونالد ریگان منصوب شد، این اقدام اجرایی را “بسیار مشکل ساز” خواند و افزود که صرف نظر از قطعنامه، آسیب قابل توجهی به سرمایه گذاران وارد می کند:

اما صرفاً شروع این اقدام، بدون در نظر گرفتن تصمیم نهایی، آسیب قابل توجهی را به دارندگان بی گناه XRP تحمیل می کند.

لازم به ذکر است که ریپل گراندفست را به عنوان وکیل مدافع خود گذاشت و به همین دلیل است که نظر وی در مورد این پرونده باید با احتیاط مورد توجه قرار گیرد. همین امر در مورد مری جو وایت نیز صدق می‌کند، که گفت SEC در مصاحبه فوریه خود با Fortune، «در اشتباه بود» و از SEC شکایت کرد.

کلایتون اخیراً در مصاحبه ای با CNBC از پرداختن به شکایت ریپل خودداری کرد و ادعا کرد که می خواهد حقایق برای خود صحبت کنند.

Related Posts

Leave a comment