مشارکت جدید BitBase با Bittrex باعث ارتقای بازار کریپتو خواهد شد.

IMG_20211112_131735_554

پلتفرمBitBase همکاری جدیدی را اعلام کرده است که در 17 نوامبر 2021 انجام خواهد شد که نشان دهنده یک گام مهم رو به جلو در صنعت ارزهای دیجیتال است. این مشارکت با Bittrex خواهد بود و نوآوری و اهمیت را به بازار ارائه می دهد.
در پلتفرم BitBase، می‌توانید با استفاده از پول نقد، حواله بانکی یا کارت اعتباری، هر ارز دیجیتال موجود در بازار را به سرعت و با خیال راحت خریداری و بفروشید. انتقال را می توان در هر زمان و از هر مکانی در پلت فرم آنها از طریق رایانه اینترنتی آنها انجام داد، یا اگر وقت دارید، می توانید به یکی از فروشگاه ها یا خودپردازهای آنها مراجعه کنید.
علاوه بر این، توکن BitBase را می توان قبل از راه اندازی در Bittrex و همچنین در PancakeSwap یا UniSwap در وب سایت آنها خریداری کرد.

توکنومیکس

برای تصمیم گیری و عضویت در اکوسیستم BitBase، ابتدا باید توکن BTBS را خریداری کنید، که به عنوان مرکز تمام فعالیت های مالی BitBase و پایه و اساس اقتصاد BitBase عمل می کند.
ایده زیربنایی فناوری بلاک چین امکان ایجاد توکن های دیجیتالی است که نشان دهنده یک شی ملموس یا نامشهود است. BitBase قصد دارد این را با توکن کردن سرویس خود تغییر دهد. روش جدید توکن‌سازی به ناشر اجازه می‌دهد تا رویکردهای نوآورانه را باز کند و پذیرش گسترده سرمایه‌گذاری صنعتی را ترویج کند.
ارز BitBase BTBS به صورت بومی در زنجیره‌های بلوک زنجیره هوشمند اتریوم و بایننس وجود خواهد داشت که از پروتکل‌های استاندارد ERC20 و BEP20 پشتیبانی می‌کنند – کل عرضه را در 100 میلیون نگه می‌دارند، بدون برنامه‌ای برای گسترش آن در آینده. وظيفه آن حكومت كردن و استفاده از آن براي خدمات آب و برق است. اولین ارزش توکن 0.36 دلار با ارزش بازار 36 میلیون دلار بود.

BTBS

BTBS دارای ویژگی های متعددی است که به عملکرد کل اکوسیستم کمک می کند:

مدیریت هزینه‌های سیستم: توکن هزینه‌هایی را که هنگام استفاده از خدمات متحمل می‌شوند را کانالیزه می‌کند. پرداخت‌های بیت‌کارت، بیت‌کردیت، بیت‌پوها، و هزینه‌های برداشت مانند هر مبادله استاندارد دیگری بین دو دارایی در BTBS انجام می‌شود.

تخفیف های کارمزد: در حالی که BTBS در BitBase سهام دارید، هنگام پرداخت هزینه های سیستم، تخفیف های مختلفی دریافت خواهید کرد. تخفیف بر اساس تعداد BTBS شرط بندی شده محاسبه می شود.

BTBS و نقدینگی: روش استخراج نقدینگی به کاربران برای قفل کردن سکه های خود و تامین نقدینگی جبران می کند. استخر نقدینگی برای ارائه نقدینگی در DEX و CEX استفاده خواهد شد.

BTBS به عنوان کارمزد گاز BitBase DEX: BTBS برای اجرای قراردادهای هوشمند در یک صرافی غیرمتمرکز استفاده خواهد شد.

BTBS برای پرداخت هزینه‌های فهرست استفاده می‌شود: هر پروژه می‌تواند درخواست کند که ارز خود در فروشگاه‌های BitBase، برنامه BitBase یا دستگاه‌های خودپرداز BitBase که در BTBS شارژ می‌شوند، فهرست شود.

BTBS در هنگام سوختن توکن: درصدی از توکن سوزانده می شود که با کاهش عرضه کل باعث کاهش تورم می شود.

تخصیص تیم موسس BTBS: بنیانگذاران BitBase و بقیه سرمایه گذاران فروش خصوصی با پول نقد شخصی شرکت کردند.

BTBS در DAO های درجه دوم: رای گیری لیست BitBase، رای گیری صندوق “Small Caps”، درخواست دستگاه های خودپرداز BitBase، درخواست فرانشیز، موضوعات داغ BitNews توسط این ویژگی پیاده سازی می شود.

BitBase همچنین از طریق پرسنل خود در سطح بانک کمک می کند، که تازه واردان و مشتریان فعلی را از طریق فرآیند ورود شرکت می کنند و به تمام سوالات فیزیکی و آنلاین آنها پاسخ می دهند. اکوسیستم آنها وجوه فیات، ارزهای دیجیتال و خدمات مالی متمرکز و غیرمتمرکز را با هم ترکیب می کند.
هدف آن دسترسی بیشتر و سریع‌تر ورود ارزهای دیجیتال و ارائه خدمات امن به هر علاقه‌مند به این حوزه است. بیت بیس بدون در نظر گرفتن سطح فنی کاربر یا دانش قبلی در مورد ارزهای دیجیتال، ارز دیجیتال را در تراکنش های روزمره ادغام می کند.
آنها قصد دارند با ارائه پلی به سمت تخصص ارزهای دیجیتال، نحوه تعامل مصرف کنندگان با وجوه رمزنگاری خود را تغییر دهند و آنها را به پارادایم مالی در حال ظهور نزدیکتر کنند.

فواید

این پلتفرم مالی سنتی و DeFi را به هم پیوند می‌دهد و شکاف فعلی بین اقتصادهای مالی فعلی و باز را پر می‌کند. این قابلیت دسترسی را در چند مرحله ساده از طریق فروشگاه یا برنامه BitBase بهبود می بخشد. این یک پلت فرم ارز دیجیتال کاربر پسند با رویکردی فراگیر است. این شرکت متعهد به ایجاد یک مدل مشارکتی است که در آن دارندگان درجات مختلفی از نفوذ بر سرنوشت شرکت دارند.

Related Posts

Leave a comment