ثبت نام

معرفی کامل صرافی پنکیک سواپ و آموزش خرید و فروش در این صرافی با کیف پول تراست والت

Trust-Wallet-PancakeSwap-baglanti (1)

پنکیک سواپ (pancake swap)یک صرافی غیر متمرکز (DEX) که بر بستر بایننس اسمارت چین قرار دارد. این صرافی بزرگترین بازارساز خودکار(AMM) در بین دیگر صرافی های موجود بر بستر بایننس اسمارت چین است و برای استفاده از آن نیازی به عضو شدن در آن نیست.

بایننس اسمارت چین هزینه های تراکنش بسیار کمتری نسبت به اتریوم دارد که خود مزیتی برای این صرافیست.

کیک(CAKE) توکن اختصاصی صرافی pancakeswap است.تعداد کل توکن های کیک نامحدود است.این صرافی به دنبال سوزاندن توکن برای کاهش میزان توکن ها است.به عنوان مثال تیم این صرافی،۱۰% از توکن های جمع آوری شده در لاتاری و نیمی از توکن های جمع آوری شده از طریق عرضه اولیه فارمینگ(IFO) را میسوزاند.

در حال حاضر، توکن CAKE در بایننس، پنکیک سوآپ، Gate.io، KuCoin و برخی دیگر از صرافی‌های ارز دیجیتال معامله می‌شود. شما می‌توانید مستقیما از بایننس توکن کیک بخرید و توکن‌های CAKE خود را در صرافی پنکیک سوآپ استیک کنید.

همینطور می‌توانید کیف پول خود را به پنکیک سوآپ وصل کرده و با توکن‌های BEP20 مانند BNB, BUSD و BTC توکن کیک بخرید. کیف پول‌های متا ماسک (MetaMask)، تراست وات (Trust Wallet)، توکن پاکت (TokenPocket)، مث والت (MathWallet)، والت کانکت (WalletConnect)، بایننس چین والت (Binance Chain Wallet)، سیف پال والت (SafePal wallet) پنکیک سواپ را ساپورت می‌کنند.

کارمزد ها صرافی پنکیک سواپ

کارمزد معاملات هر توکن در این صرافی ۰.۲% میباشد که شامل:

 • ۰.۰۱۷% به عنوان پاداش کارمزد برای تامین کنندگان نقدینگی  به استخرهای نقدینگی بر میگردد.

 • ۰.۰۳% به خزانه داری pancakeswap برای سوزاندن ارسال میشود.

نقدینگی در پنکیک سواپ

مانند یونی سواپ،کاربران میبایست هر دو توکن مدنظر خود را به نسبت یک به یک به استخر نقدینگی خود بیافزایند تا توکن هایFLIP(توکن های تهیه کننده نقدینگی پنکیک سواپ) دریافت کنند که نشان دهنده سهام آنها در این مجموعه است.

مانند سوشی سواپ،پنکیک سواپ برنامه فارمینگ دارد که کاربران میتوانند توکن های LP را برای بدست آوردن توکن های cake استیک کنند.

استخرهای syrup

این استخرها برای پروژه های بایننس اسمارت چاین قابلیت خودراه اندازی با توزیع بخشی از توکن های خود بین صاحبان توکن های cake را فراهم میکند.

در عوض صرافی پنکیک سواپ این پروزه ها را در لیستی به طور موقت رده بندی میکند.

لاتاری در این صرافی

ارزش هر بلیط لاتاری باربر با ۱۰ عدد توکن کیک میباشد و در تعداد بلیط هایی که کاربران میتوانند بخرند هیچ محدودیتی وجود ندارد.

نحوه اتصال به این صرافی

برای دسترسی به این صرافی کاربران میتوانند از سه راه زیر اقدام کنند:

 1. تراست ولت

 2. متاماسک

 3. کیف پول بایننس

پیشنهاد من به شما استفاده از تراست ولت است که نحوه استفاده از آن بسیار آسان میباشد.

در این قسمت قرار است به عنوان نمونه از کیف پول تراست والت استفاده کنیم. ابتدا اطمینان حاصل نمایید که در حال استفاده از آخرین نسخه trust wallet هستید.

آموزش خرید از صرافی پنکیک سوآپ با تراست والت

۱_ شما باید از بایننس کوین (BNB) استفاده کنید ومقداری بایننس کوین از هر صرافی که دوست دارید و به هر مقدار که تمایل دارید بخرید. سپس بایننس کوین ها را به اسمارت چین بایننس(BEP20) تبدیل کرده :

برای این کار هنگام انتقال BNB های خود گزینه( BEP20 ) را انتخاب و به کیف پول تراست والت خود انتقال دهید.

۲_در مرحله بعد باید توکنی که مایل به خریداری آن هستید را به کیف تراست والت خود اضافه کنید و آن را فعال کنید.

۳_به قسمت DApps مراجعه کنید و صرافی Pnacakeswap رو انتخاب کنید. (در ایفون گزینه DApps وجود ندارد و بجای آن browser میبینید یه احتمال اگر گزینه browser نبود باید اضافه اش کنید برای این کار وارد مرورگر safari شده و این متن trust://browser_enable جستجو میکنید و سپس دکمه OPEN را میزنید )

پس از انتخاب گزینه PancakeSwap، صرافی برای شما باز می‌شود:

 

اگر برای بار اول از این صرافی استفاده می‌کنید، باید  تراست والت خود را به صرافی وصل کنید. در غیر اینصورت، شما نمی‌توانید توکن‌های خود را با ارزهای دیجیتالی BNB، اتریوم  یا دیگر رمزارزها مبادله کنید. در قسمت منوی سایت، گزینه Connect دیده می‌شود. این گزینه را انتخاب کنید.

پس از انتخاب گزینه Connect، پنجره پاپ آپ Connect to a wallet به شما نشان داده می‌شود. در این پنجره، چندین کیف پول از جمله متا ماسک، تراست والت و غیره نشان داده می‌شود. کافیست در این قسمت کیف پول trust wallet را انتخاب نمایید.

بعد از اینکه Trust Wallet را به PancakeSwap متصل کردید، آدرس کیف پول خود را در منوی بالایی مشاهده خواهید کرد. این بدان معنی است که شما با موفقیت Trust Wallet را به PancakeSwap متصل کرده‌اید. حال می‌توانید به راحتی توکن‌های خود را معاوضه یا خریداری کنید. 

در مرحله بعد گزینه Select a currency را انتخاب کرده و آدرس توکنی را که می‌خواهید تعویض کنید، جایگذاری کنید. با این کار، توکن وارد صرافی PancakeSwap می‌شود. سپس، تعداد BNB را که می‌خواهید برای تعویض توکن استفاده کنید، وارد کنید.

در آخر، روی Swap ضربه بزنید تا BNB و توکن موردنظر شما معاوضه شود. سپس  به شما میزان خرید و تعداد خرید شما را نشنان میدهد اگر موارد گفته شده مورد تایید است میتوانید روی گزینه Confirm Swap کلیک نمایید تا وارد صفحه دیگری شوید.

در این صفحه مقدار کارمزی که باید پرداخت نمایید را به دلار برای شما مشخص کرده است. توجه نمایید که در برخی از ارزها کارمزد بسیار بالا خواهد بود پس حتما به میزان کارمزد توجه ویژه ای داشته باشید. اگر موارد نمایش داده شده مورد تایید شما بود بر روی دکمه APPROVE کلیک نمایید تا پرداخت شما نهایی شود.

بعد از انجام پرداخت صفحه زیر برای شما به نمایش در خواهد آمد.

حال، شما به طور کامل نحوه خرید از پنکیک سوآپ در تراست والت را یاد گرفته‌اید.

<div id="sabavision_zone_10118-Z909_plate"></div>sidebar_ads

تبدیل ساعت و تاریخ

Choose Date & Time:
- :
From Timezone:
To Timezone:
Converted Time:

مارا دنبال کنید

 • Twitter
 • telegram
 • inestagram

ساعت جهانی

 • USA/New York
 • UK/London
 • UTC
 • IRN/Tehran