ثبت نام

میلیاردرهای بیشتری به دلیل ترس از تورم فیات به ارزهای دیجیتال روی می آورند.

photo_2022-01-03_11-25-47
ب

تعداد میلیاردرهایی که در کریپتو سرمایه گذاری کرده اند در سال گذشته افزایش یافته است و این روند می تواند تا سال ۲۰۲۲ ادامه یابد زیرا ترس ها از فیات شدت می گیرد.
پیش از این، سرمایه‌گذاران ضد کریپتو به‌طور فزاینده‌ای به بیت‌کوین و برادران آن به عنوان پوششی در برابر نگرانی‌های تورم ارزهای فیات روی آورده‌اند.

یکی از نمونه ها توماس پیترفی، میلیاردر مجارستانی تبار است که در گزارش بلومبرگ در اول ژانویه گفت که اگر فیات «به جهنم برود» داشتن ۲ تا ۳ درصد از پرتفوی خود در دارایی های رمزنگاری عاقلانه است. گفته می شود که او ۲۵ میلیارد دلار ثروت دارد.

شرکت پیترفی، Interactive Brokers Group Inc.، اعلام کرد که در اواسط سال ۲۰۲۰ به دنبال افزایش تقاضا برای طبقه دارایی، معاملات ارزهای دیجیتال را به مشتریان خود ارائه می دهد. این شرکت در حال حاضر بیت‌کوین، اتریوم، لایت‌کوین و بیت‌کوین کش را ارائه می‌کند، اما این انتخاب را با ۵ تا ۱۰ سکه دیگر در این ماه افزایش خواهد داد.

پیترفی، که خودش مقدار نامعلومی از رمزارزها را در اختیار دارد، گفت که این امکان وجود دارد که دارایی‌های دیجیتالی بتوانند «بازده فوق‌العاده‌ای» داشته باشند، حتی اگر برخی از آنها به صفر برسند. او قبل از این که گفت: “من هیچ نظری ندارم” افزود: “من فکر می کنم می تواند به صفر برسد و فکر می کنم می تواند به یک میلیون دلار برسد.”

بسته های محرک ناشی از بیماری همه گیر باعث آشفتگی اقتصادی در سراسر جهان شده است که پیامدهای آن می تواند برای دهه ها باقی بماند. در ایالات متحده، تورم در بالاترین سطح ۴ دهه گذشته ۶.۸ درصد است. این امر منجر به افزایش در شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) شده است زیرا هزینه های کالاهای روزانه همچنان در حال افزایش است.

میلیاردرها در حال حاضر علائم خطر ارزهای فیات و دستکاری بانک مرکزی را می بینند و به طور فزاینده ای به دارایی های رمزنگاری شده روی می آورند. اگر این روند ادامه یابد، سال ۲۰۲۲ می تواند شاهد پیوستن سرمایه گذاران ثروتمند بیشتری به صفوف آنها باشد.

<div id="sabavision_zone_10118-Z909_plate"></div>sidebar_ads

تبدیل ساعت و تاریخ

Choose Date & Time:
- :
From Timezone:
To Timezone:
Converted Time:

مارا دنبال کنید

  • Twitter
  • telegram
  • inestagram

ساعت جهانی

  • USA/New York
  • UK/London
  • UTC
  • IRN/Tehran